Gelin Makyajı Porselen makyaj mı normal makyaj mı?

Slm zehra_g avrupa yakasında porselen makyaj için kimlerle görüştün ve fiyatlar nasıl değişiyor bilgi verir misin?

kesinlikle porselen makyaj bende öyle yaptırdım gayette doğaldı zemuszemusbayanssulusmile

bencede kesinlikle porselen makyaj.öteki makyajdan tek farkı üzerine sprey sıkıyorlar yani doğallıkla veya yapay görünme ile alakası yok.sonuçta makyajı iyi yaparsa güzeldir.ama tabi spreyde çıkıyor birazda olsa

Slm zehra_g avrupa yakasında porselen makyaj için kimlerle görüştün ve fiyatlar nasıl değişiyor bilgi verir misin?

cnmbi çok kuaför artık yapıor bu makyajı.
ben araştırmalarım sonucu ali gürde karar kıldım.
profilodaki 500 , oliviumdaki 300 . oliviuma gidicem gerek yok iki katı para vermeye.
provamı falanda bi hafta önceden yapıcaklar.
bakalım nasıl olucak.
düğün bu arada nisan 24 e çekildi. yer bulamadık.

Çok sağol zehra_g! 2 katı konusunda çok haklısın..Sürekli gittiğin bi kuaför mü prova olacağı için sürpriz de olmaz bi de prova için extra ücret alcaklar mı?

Çok sağol zehra_g! 2 katı konusunda çok haklısın..Sürekli gittiğin bi kuaför mü prova olacağı için sürpriz de olmaz bi de prova için extra ücret alcaklar mı?

yok bende ilkkez gideceğim.
kuaförlerle pek bir geçmişim olmadığından tanınmış isimleri tercih ettim düğünüm için.
ataköy atriumda bir kuaförle görüştüm o prova için ucret talep etti.
burası öyle birşey söylemedi. 300 tl olarak fiyat verdiler. zaten kafama yatmazsa provada başka yere giderim. sonuçta bi hafta önceden yaptırıyosun provayı.

Ya işte benim de pek bi geçmişim yok o yüzden yer konusunda kararsızım artık yorumlarını bekliyoruz...

ben birde netten bir sürü model indirdim. çok kafama yatan ve bana da yakışacak bir model olursa kuaförümle ortak noktada bir karar verilebilir aslında.
yada o işini daha iyi bilir deyip provada göreceğim bakalım maharetlerini :)

Allah yardımcımız olsun

Arkadaşlar Ankarada porselen makyaj yaptırabileceğim yerler varmı veya bu kryolan marka ürünlerin satıldığı biyer?

aa porselen makyaja sprey sıkıldığını şimdi duydum .. arkadaşım evlenirken yaptırdı .. ama sprey falan sıkmadılar .. porselen makyaj bende yaptırmadım .. evlenirken artık ..arkadaşımdada muhteşem durmuştu .. çok güzel olmuştu .. o sprey ne işe yarıyor ??

sprey sıkıldıgını bende burda duymustum bi tanıdıgm war o da makyaj yapıo sprey sıkılıp sıkılmadıgını sordum hayır dedi onun ozel malzemeleri oluomus onla yapıolarmıs sprey filan yok dedi

eveet canımbende bu işi yapıyorum ama ilk defa duydum porselen makyaja sprey sıkıldığını o porselen makyaj değıl ozaman bence nişan ve düğünde porselen makyajı tercih edin özellikle yazınve tabiki ağlayınca malum gelinler hiç akmıyor .porselen makyajıda doğal olarak yapılınca renklerini pastel kullanınca muhteşem oluyor.

Ben Nye, Sinema Secrets, Kryolan, M.A.C gibi ürünler porselen makyajın başyapıtlarıdır canlarım.

Foto Shootinglerde, Tiyatroda, TV de kullanılır. Spot ışıklarına, tere, suya dayanıklıdır.
Çeşitli ürünleri vardır. Elbette biraz pahalıdırlar. Makyaj yapmayı çok iyi bilen, teknikleri kavramış arkadaşlar hiç kaçırmasın alsınlar derim.

Ben şahsen çok terliyorum. Bu markalara başvurucam. Anormal terleyen biriyim ve hep makyajım akar. Bu yaz ben de gelin oluyorum ve çepiş gibi görünmeyi göze alamıyorum bayanssulusmile

O yüzden lazım olan ürünleri alıcam kendime uygulicam. Kendime çok güzel makyaj yaparım, bu konuda iddialıyım.

Porselen makyaj dedikleri de bu arkaşlar..

Kryolan ın tv stick fondotenini ablam almış, 2 değişik renk almıs
tek rengı tam tonu vermıyor dedi
bir de ben nye setting powder almıs sabitlemek icin
ve kryolandan sabitleyici sprayray da almıs
ürünlerini göemedim
bir sample kabında 2 rengi karıstırmıs bugun yalvar yakar aldım sürdüm
kullanırım diye köşe bucak saklıyor
pudrayı gördüm, beyaz seffaf bi pudra işte ben nye marka olan

benim cildim kuru oldugu icin sabitleme pudrasına gerek kalmıyor
cilt cekiyor boyle fondoteni
kyrolan tv stick de balina yagı var
hala yüzümde oturuyorum ne isim varsa bu saatte nette
10 üzerinden 6 veririm kryolan tv stick e -ama ben usulune uygun kullanmadım
spray ya da pudra sürmedim

bence en güzel fondoten ysl touch ve max factor köpük gibi olanı
ayrıca porselen makyaj nası oluyor yanı ozellıgı ne?
acık renk olması mı?
bı resım koysanız kızlar yaza benim de düğünüm var

eveet canımbende bu işi yapıyorum ama ilk defa duydum porselen makyaja sprey sıkıldığını o porselen makyaj değıl ozaman bence nişan ve düğünde porselen makyajı tercih edin özellikle yazınve tabiki ağlayınca malum gelinler hiç akmıyor .porselen makyajıda doğal olarak yapılınca renklerini pastel kullanınca muhteşem oluyor.

canım bana öneride bulunabılır mısın yaza düğünüm var
saclarım bal köpüğü rengi beyaz tenliyim gözlerim açık kahve
tenim çok solgun ve dudaklarım çok açık pembe
o yüzden acık renk urunler bende hic gorunmuyor
böyle orta ve koyu pembe rujlarım , far olarak da lila ve mavileri cok seviyorum
sence nası bır makyaj yaptırmalıyım?

porselen makyaj da benim kafam iyice karıştı.Benimde nişanımda yüzüme birşey sıktı kız hiç akmadı makyajım falan.

kızlar ablamın ürünlerinden bir kısmını buldum:lepi:
hain ceyara bakın ki ürünleri saklıyor sprayi bulamadım alsanaalsanasmile
ama 6 parçayı ele geçirdim
tv stickler, supra color 2 fondoten eyeliner sealer ve ben nye pudrayı buldum
sprayı de bulucam
resim ekliyim mi size renklerine bakarsınızkaydirigubbakcemile2

Porselen makyaj resimleri

makyaj.jpg

17be6.jpg

EgiProMakyaj.jpg

sayfa_resim.php

makeup.jpg

siyah olanini cok begendimde sahte dururmus gibi geldi bana birazda.. ben hic gormedim acikcasi porselen makyaj yapan birisini ama madem herkez tavsiye ediyo kizlar bende denicem 10 ay sonra kinagecemde ve dugunumde..

kızlar yorumlarınızın tamamını okudum anladım ki bir iki kişi dışında kimse bilmiyor bu porselen makyajı kryolan profesyonel bir üründür. doğru kullanılması mükemmel sonuçlar verir söylediğim gibi profesyonel ellerde kullanılması gerekir yani denildiği gibi normal makyajın üstüne sprey falan değildir kesinlikle..tv ,tiyatro makyajı markasıydı son yıllarda özel kullanım ürünlerinide çıkardı fiyatları oldukça yüksekti ama artık heryerde uygun fiyata bulmak mümkün eğer düğününüz varsa kesinlikle porselen makyaj diyorum kryolan ürünlerle olması temel şart , istanbulda oturanlar için erdal bektaş izmirde oturanlar için by coşar diyorum bu makyajın hakkını veren isimlerdir bunlar .lütfen ahkam kestiğimi düşünmeyin ben güzellik uzmanıyım uzun yıllar bu sektörde çalıştım sevgiyle kalın

X