POPO DOLGUSU

Merhaba.Zayıf biri olduğum için ve yapısı düz olduğu için popomun görünümünden çok memnun değilim. Kilo alabilen bir insan da olmadığım için kalınlaşmıyorum maalesef 47 kiloyum. Forumda uzun bir zamandır araştırıyorum ancak net bir sonuç alamadım bu yüzden size danışmak istedim. Yağ enjeksiyonu için vücudum uygun değil çünkü zayıf ve ince yapılıyım. Aquafilling hakkında da kötü yorumlar oldukça fazla. Uygun fiyatlı ve sağlıklı sonuç alabilecek şekilde dolgu yaptırabilme şansım var mıdır? Önerdiğiniz doktor var mı? Birçok yere baktığımda 35.000 tl civarı fiyatlar, beni çok şaşırtıyor. En son dolgu için Dr. Sevgi Ekiyor' dan fiyat aldım, açıklamaları çok yeterli ve güvenilirdi ancak 40.000 civarı bir fiyat çıkacakmış gibi duruyor benim fiziğime göre :KK43: Ameliyat olmak da istemiyorum, bıçak altına yatmadım şimdiye kadar. (Sadece göğüs operasyonu için yatmayı düşünüyorum çünkü basit bir işlem.) Protez bana göre değil sayfada çok çekmiş insanlar gördüm, yazmışlar. Protez ameliyatı başlı başına bir risk zaten ve yaptıramam. Yardımcı olursanız çok sevinirimm, aynı derde sahip birileri vardır umarım ki.
Yaptirdinizmi dolgu acaba

X