Plazma pen yaptıranlar

Öncelikle merhaba. Vücudumda rahatsız olduğum çok ben vardı. Bir çok dermatologa sordum , tanesi için 200 tl istiyorlardı. Bende öğrenciyim buna asla durumum müsade etmezdi. Güzellik salonunda çalışan bir arkadaşım plazmapen ile bana çok daha uyguna alabileceğini söyledi. Başta alınmış gibi görünüyordu, oluşan lekenin sonradan gideceğini 5-6 aya kadar ten rengime döneceğini söyledi. Bende kollarımda bulunan 8-9 tane beni aldırdım. Hayatımda yaptığım en en büyük cahillikti. O kadar pişmanım ki. Her gün ağlıyorum sinirden. Aylardır gün gün takip ediyorum sıfır ilerleme. Madecassol sürüyorum ama etki etmiyor sanırım. Bana hiçbir şey söylenmedi uygulama sonrası için. Hatta üstüne küçük bantlar yapıştırdılar. Bir hafta sonra da bantları çıkartırken kabuklarda birlikte çıktı. 3 gün su değmesin dendi sadece. Yapılan yerler halâ çok koyu pembe renkte. Nasıl geçireceğimi bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDİN ! İnanılmaz psikoljim bozuldu. Benlerimi arar oldum öylesine iğreniyorum şu anki durumdan. Sürekli uzun kol giyiyorum kimse görmesin diye. Allah rızası için yardım edebilecek olan varsa yazsın bana lütfen.
Benim 1 yılı buldu izlerin geçmesi.korkma.asla iz kalmıyo.kesik izlerim 6 ayda geçmişti.dizlerimdeki çatlak izleri 1 yılı buldu.panik yapmayın.

Benim de öyle bana yardım eder misiniz lekelerim halen belirgin çok üzgünüm :KK43: daha yapalı 25 gün oldu sadece madacasol kullan denildi bana ne güneş kremi önerdiler ne de başka bir şey duzelmeyecek diye çok korkuyorum:KK43:
Mrh. Öncelikle geçmiş olsun. Lekeleriniz geçtimi. Geçtiyse nasıl bir tedavi gördünüz. Yardımcı olursanız sevinirim. Aynı problem bendede var.

BİR UZMAN ARKADAŞ UAZMIŞ İKİNCİSİDE BEN OLAYIM BAKIN KABUKLAR 10 GÜNDE DÜŞER VE ALTINDA PEMBE BİR DOKU ÇIKAR. O PEMBELİK KİŞİYE YAŞA GÖRE DEĞİŞKEN ZAMANLARDA GEÇER AMA MİNİMUM 3 AYDA UYGULAMA SONRASI ANINDA ETKİ BEKLEMEYİN NİR ETKİ OLACAK AMA BU TOPLAMDA 1 YILI BULACAK BİR İYİLEŞME SÜRECİDİR. BİR YIL ÖNCE VE BİR YIL SONRA BAKIN FOTOĞRAFLAR GÖZ İLE GÖRÜLÜR DERECEDE DEĞİŞECEK HATTA ESTETİK OPERASYON MU GEÇİRDİN DİYE SORAN BİLE OLACAK BU ZAMAN DİLİMİNDE. DİKKAT ETMENİZ GEREKEN YEGANE MEVZU YEMEK YAPARKEN TV İZLERKEN AVM DE VE SOKAKDAYKEN KISACA KAPALI AÇIK TÜM ALANLARDA 3 AY KORUYU 50 SPF LİKİT FONDÖTEN KULLANMANIZ GEREKKKK SEVGİLER SONUCU HIZLI BEKLEMEYİN İZ KALMAZ KORKMAYIN CİLDİ YENİLİYOR BUNU SİZE DETAYLI ANLATMADAN İŞLEM YAPIYORLAR GÜVENMEDİYSENİZ YAPTIRMAYIN SORU SORMAYI UNUTMAYIN 😘🥰
Mrh. Plazma pen işleminin izleri nokta nokta iz yapıyor ve bu izler yüzde çil çil leke bıraktı yüzümde. Gerçekten bu izler gerçekten geçer mi . İnanın hergün ağlıyorum.

Yaptırmayı düşünenler için düşük doz ile yaramıyor yüksek dozda bildiğiniz tanık renk açılsa bile ciltte yanık olduğu belli oluyor. 5 ay oldu renk açıldı dediğim gibi eski hali daha iyiydi yanık iziyle geziyorum artık geçeceğini de düşğnmğyorum
Ne durumdasınız geçti mi lekeler

Merhaba. Ben göz çevreme yaptırdım. Kırışıklık derin olduğundan yüksek doz uyguladığını söyledi. 3 ay oldu belirgin iz var iki gözümdede. Bu normal mi yoksa lekeye mi dönüştü sizce. Hametan vs kullanıyorum. Krem sürdüğümde kızarıyor. Tedirginim ne yapmalıyım bu arada beyaz tenliyim
SON DURUMUNUZ NEDİR

X