Pirinç Yutarak Zayıfalayan varmı Kızlar

Drdr17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
866
557
Selam.. bi yerde denk geldim her gün yeni şeyler öğreniyorum. Ben aslında sıkı diyetle iyi bi kilo veren biri olarak her zaman kolaya kaçıp dışardan yiyorum meslegim gereği (muhasebe) hiç hareket etmediğimden de hızlı kilo alıyorum diyete başlicam artık nerem agrıyor desem doktor 20 kilo fazlan var diyor 80 kiloyum kemik yapımdan herhalde zorlanmaya basladım artık ve pirinç diyeti duydum daha önce burada da konu açılmış 2 ay süren diyet yontemi istemsizce yemiyormuşşsunuz ve mideniz küçülmeye baslıyormuş ayrıca tatlı istegini kesip iştah azılıyırmuş 1.gün 1 pirinç 2. Gün 2 pirinç sabahları aç karnına yutulurmuş mantıklı geldi denesem ne kayberim kidedim ve yarın sabah baslicam deneyen var ise sonuçları paylaşırmısınız

Zahıde yetısde bir diyetisyen tabiki olur diyor bilmiyorum tabiki
Ona bakarsaniz Zahide Yetiş programinda zeytin cekirdegi ile incir de yutturdular.Hic birine inanmiyorum.Plasebo etkilerini bilemem ama organlarimiz deneme tahtasi degil.Ben nacizane saglikli bulmuyorum bu tip seyleri.Gün asiri 40 dk evde egzersiz yapabilirsiniz.Size cok kalori yaktirir ayrica kilo veremeseniz dahi fit görünürsünüz.Ben yapiyorum cok memnunum.Tavsiye ederim.

Mantıklı gelmedi ama denenebilir😀
30 tane pirincin organlara ne zararı olabilir ki yarım çay kaşığı etmez.

Ben denemiştim iştahımı azaltmisti seneler önce şimdi tekrar başladim 25. Gundeyim yine iştahımı azalttı ancak ben dikkat etmiyorum ne bulursam yiyorum yarından itibaren dikkat etmeye çalışacağım

Selam.. bi yerde denk geldim her gün yeni şeyler öğreniyorum. Ben aslında sıkı diyetle iyi bi kilo veren biri olarak her zaman kolaya kaçıp dışardan yiyorum meslegim gereği (muhasebe) hiç hareket etmediğimden de hızlı kilo alıyorum diyete başlicam artık nerem agrıyor desem doktor 20 kilo fazlan var diyor 80 kiloyum kemik yapımdan herhalde zorlanmaya basladım artık ve pirinç diyeti duydum daha önce burada da konu açılmış 2 ay süren diyet yontemi istemsizce yemiyormuşşsunuz ve mideniz küçülmeye baslıyormuş ayrıca tatlı istegini kesip iştah azılıyırmuş 1.gün 1 pirinç 2. Gün 2 pirinç sabahları aç karnına yutulurmuş mantıklı geldi denesem ne kayberim kidedim ve yarın sabah baslicam deneyen var ise sonuçları paylaşıs

Bende alışkanlık olmuş her gün bir avuç falan pişmemiş pirinç yutuyorum ve hiç kilo almıyorum bi de pirincin hiç bişeye zararı yoktur onuda belirtmek isterim :)

X