Pijama Partisi

hoşbulduuum...
Naptınız bakim bensiz? Birbirinizi iyice paniğe sürüklediniz mi 😂
Ahahahah yokluğunda dediğin gibi koronaya sardık.
Ne komplo teorileri ne haberler😂
Benim kafa sirkeden gitti herhalde, ıyanna gayet iyi, dün sanırım merhum bey sorununu çözüme ulaştırdı.
Estradan vallahi ses yok, çeyiz sayıyor herhalde.
Ban sebebi neymiş, onu aşırı merak ettik:)
Buradan mı yedin?

Ahahahah yokluğunda dediğin gibi koronaya sardık.
Ne komplo teorileri ne haberler😂
Benim kafa sirkeden gitti herhalde, ıyanna gayet iyi, dün sanırım merhum bey sorununu çözüme ulaştırdı.
Estradan vallahi ses yok, çeyiz sayıyor herhalde.
Ban sebebi neymiş, onu aşırı merak ettik:)
Buradan mı yedin?
Yok polemikten yemişim. Bıkmadınız mı? Yazdım diye 😂

Biz de kendimizi karantinaya aldık. Beyimin iş yerinde pozitif bi hatun çıktı, karantinada şu an. Koca binayı kapattılar. 1000-1500 kişi çalışıyordur nerden baksan. Otel, residance, avm ve iş merkezi var içinde. O yüzden biz de kendimizi karantinaya aldık evde pinekliyoruz.

Sırf seni banın kalkmış görünce gelip bakayım dedim. Bensiz dedikodu dönmesin diye 😄 napayım dizi izlemeye çalışıyorum ama odaklanamıyorum. Senin mapus nasıl geçti?

valla çifte mapus oldu resmen.Hem karantina hem ban.
Ben de bişeye odaklanamıyorum valla. Sürekli kendimi dinliyorum boğazım mı ağrıyo ateşim mi çıktı diye.
Bi de beyim evden çalışıyo çok yoruluyorum. Adamın odacısı oldum yemeği ayrı çayı kahvesi ayrı. Yemek yetişmiyo, normalde bir ayda yediğimiz şeyi bir haftada yedik. Evden hiç çıkmayalı 5 gün oldu, yarın bi çıkıcam artık kurudum kaldım.

valla çifte mapus oldu resmen.Hem karantina hem ban.
Ben de bişeye odaklanamıyorum valla. Sürekli kendimi dinliyorum boğazım mı ağrıyo ateşim mi çıktı diye.
Bi de beyim evden çalışıyo çok yoruluyorum. Adamın odacısı oldum yemeği ayrı çayı kahvesi ayrı. Yemek yetişmiyo, normalde bir ayda yediğimiz şeyi bir haftada yedik. Evden hiç çıkmayalı 5 gün oldu, yarın bi çıkıcam artık kurudum kaldım.
Kolay gelsin 😄
Az önce biri konu açmış sevgi şefkat için siz yalnızlar ne yapıyorsunuz diye kendim geldim aklıma 😄 Dün kendime sarıldım

X