Piercing, Hızma piercing

nikolatesla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2015
12
43
1 hafta önce burnuma piercing yaptırdım arkası kıvrık olanlardan çıkarmak istiyorum ama nasıl çıkarırım bilmiyorum acıtırım diye korkuyorum düz olmadığı için beceremedim sanırım, nasıl çıkarılır bilen var mı?

Ben sıcağa yakın suyla duş aldıktan sonra hızlıca çekerek diye çıkarmıştım.
Çok acımıştı ama başka bir yolu var mı bilmiyorum.

arkası kıvrık olduğu için çektiğimde gelir mi bilmiyorum acıya da hiç dayanıklı değilim aslında :KK61:

Evet çıkıyor ama tek hamlede yapmanız lazım yoksa çok fazla acır.
Siz yapamazsanız erkekler daha dayanıklı oluyor eşinizden, babanızdan falan rica edersiniz.

Arkadaşım yaptırmıştı. çıkarırken bayılacak gibi oldum demişti. sinirden delinmiş meğer. sonra bir daha takmadı kapandı öbür tarafı deldirdi.

Benimki de seninki gibi. Tirnağınla azıcık aşağı doğru taşlı kısmı ittir. Duz olan kısım bu sekilde cıkacak. Ama asagı doğru olmazsa yukarı yönü de dene. Duz kısım çıktıktan sonra taşlı kısmıparmak ya da tırnakla bburnunun üzerinden saat yönü tersine döndür. Döndürdükçe burun içindeki kısım çıkacak. Ama yara kabuk baglamadıysa azıcık canın yanar.

1 hafta önce burnuma piercing yaptırdım arkası kıvrık olanlardan çıkarmak istiyorum ama nasıl çıkarırım bilmiyorum acıtırım diye korkuyorum düz olmadığı için beceremedim sanırım, nasıl çıkarılır bilen var mı?
bende ranez tattoo da yaptırdım ASLA ÖNERMİYORUM !

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de heves ettim bi ara ama hep yara kötü örnekler görüyorum mikrop kapanlar filan korktum. Ama eşim destek olacak bir dahaki ay yaptıracağım :KK17:

X