Piercing, Hızma Piercing

Karpuzlu araba

Nirvana
Pro Üye
7 Ağustos 2017
9.837
31.019
28
Evet kizlar yaptirmak istiyorum yanlız esim sorun cikariyor. Gidip yaptirip bianda karsisina cikicam.sizce nasil. Dudagin alt yan kismida olabilir 🙆

Eklentiler

• Screenshot_20190908_203025.jpg
    Screenshot_20190908_203025.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 70
Ben piercing pek sevmiyorum onun yerine anlamlı bir dövme fln yaptırabilirsin yani hoş olmaz evli bi bayana bilemedim 🤣

18 yaşındayken ayni bu fotodaki gibi dudak piercingim vardi. Eşimle de piercing liyken tanıştık. Aradan kac sene geçti hala izi duruyor :) ama hicpişman olmadım yaptirdigima. Hey gidi gençlik
...

Göbekte, kaşta, kulakta hoş duruyor ama agizda kötü görünüyor bence.
Bi de evet senin bedenin ama bu kadar bariz görüntü degisikliklerinde eşin onaylamasi taraftariyim ben.
Yani eşim kalkip agzina bunu taktirip karşima ciksa insan içine cikmak istemem onunla. Tabi eşin ne derece bu duruma karşi bilmiyorum.

Bnm arkadaşım dudağının üst yan kısmını deldirdi kullandı bir süre ama evlenince eşi izin vermeyince kullanmadı çıkardı delik olan bölge kapanmış şuan iz falanda yok eşinizin büyük tepkiler vermeyeceğinden eminseniz deneyin hevesinizi alın derim.

Göbek piercing’i düşünebilirsiniz. Ben çok severek kullanıyorum. Ayrıca seksi duruyor, eşiniz sorun yapmaz:KK24:

X