Piercing, Hızma Piercing

Güle güle kullan. Ben de çok seviyorum göbekte. Bana da krem sür demişlerdi, sürdüm bir sorun yaşamadım. Ama iyileşti diyip dikkat etmeyi bırakmamak gerekiyor. Ben yaptırdıktan bir buçuk yıl sonra sivilce çıkmıştı. Acıyor ama o da geçti iyice sıkıp temizleyince. Piercingimden çok memnunum.
Konunu görünce hatırlatayım dedim. piercingin olduğu bölgede kişisel hijyenine çok dikkat etmelisin zaman geçse de.

Bir dolu piercing yaptırdım hiç bu kadar bakım uygulamadım yahu :)
O kadar özenli olmaya gerek yok rahat olun.
İlk bir hafta dikkat edin bir yerlere takmamaya, tek sorun bu oluyor ilk zamanlar.

Güle güle kullan. Ben de çok seviyorum göbekte. Bana da krem sür demişlerdi, sürdüm bir sorun yaşamadım. Ama iyileşti diyip dikkat etmeyi bırakmamak gerekiyor. Ben yaptırdıktan bir buçuk yıl sonra sivilce çıkmıştı. Acıyor ama o da geçti iyice sıkıp temizleyince. Piercingimden çok memnunum.
Konunu görünce hatırlatayım dedim. piercingin olduğu bölgede kişisel hijyenine çok dikkat etmelisin zaman geçse de.
Bir yıl sonra bile mi dikkatli davranmalıyım. Normale dönmüyor mu hiç. Hatırlatma için teşekkürler

Oranın çok nemli kalmaması gerek 1 senedir var bende de göbeğimde çok rahatım ama en başta çok çekmiştim 1 hafta hatta 10 gün su değdirme duşa girerken bile cerrahi bantlarından kullan derim, krem olaraktan antibiyotikli bacoderm kullanabilirsin onun dışında baticon’la pansuman yap geçmiş olsun

X