Piercing, Hızma PİERCİNG KULLANANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

ben burnumu iki kezx deldirdim
ikisindede ilk hızma burnuma battı diye çıkardım attım
bu aralar yine kaşınıyorum son kez deldiricem
bakalım hayırlısı :roflol:

kuyumcularda ucu eğik hızmalar var tavsiye ederim ne burunun iç kısmına batması nede siz çıkarmadan düşmesi mümkün değil kuzenim yıllardır kullanıyor
tarif isterseniz ucu türbişon gibi oluyo kıvrık yane:roflol:

canım ben 2 sene falan önce deldirdim...deldirirken bayılmışım acıdan:)))ciddi ciddi bayıldım...iğrenç bir acıydı....taktıktan sonra sorun yok...ama çıkarmak istediğimde de canım çok yandı...ben düzbişey sanıyordum çekince çıkar dedim ama içi vida gibiymiş çevirerek çıkıyor ve yine inanılmaz acı veriyor....asla bir daha denememm tavsiye de etmem......aslaaaa...böyle bir acı hiç hissetmemiştim hayatımda....

kızlar yorumlara baktımda benim canım tatlıdır tamam da öyle sinek ısırığı gibi falanda değil yani....beni bayıltacak kadar acıdı vallahi.....ayıldığımda çocuk hala burnumla uğraşıyodu....oda şaşırdı hatta:)))ama iğrenç yaaa çok kötü acıyoooo

Arkadaşlar hızma yı cok seviyor ve taktırmak istiyorum ama cevremde hiç takan yok o uüzden hiç kimselere soramadım.
Belki sizlerde takan vardır ?
Çok acıyor mu?
sonradan cıkan problemler varmı?
Takması cıkarması zor mu ?
Şimdiden teşekkürler

bende vardı ama problemler yaşadım
iltihab kaptı hızma ile denize girmiştim çok sancıdı :a015:
sonra çokardım ve şimdi izi yok
yaptıracaksan bile steril bir yerde yaptır derim :teytey:
kolay gelsina.s.

ben 7yıl önce deldirttim ve hala kullanıyorum.. çokta memnunum benden sonra 3 arkadaşım daha yaptırdı. ama küçük burunda güzel duruyo.. benim ki hiç acımamıştı. mıknatıslı olanları tehlikeli diyorlar. mıknatısı burun içinde olduğu için akciğere kaçabilirmiş..

iyyi guselde arkadaslar burunda bı delık cıkardgnızda bn deldrdım we snra sıkıldım takmadım herkesde hızma öğğğğ gelmişti snra burnumda o delık kıkardak la doldu fakat bellı hos durmuo o iz bnden solemesı acımıo zaten soğutucu sıkıolarda neyse sımdıden hayrlı olsun

ya bende yaptırmak istiyorumdaaa u doğum yaparken göbeğin yırtılması konusu ürkütücü geldi birazz bidaha düşüncem...

ben geçen sene yazın dilimi deldirdim tabi dil en tehlieklisiymiş bunu yaptrdıktn sonra öğrenmem iyi oldu :) gerçi bir ay kadar kullanabildim ilk 10 gün şiş durdu konuşamadım bile doğru dürüst sonrada peltk peltk konuşmaya başladım ehh aslında hoşuma gitti etrftanda iyi tepki almıştı (beklemiyrdum) konuşrken insnlar azımn içine bakıyordu tabi azcık garipti:) herneyse o peltk peltk konuşma işi bozdu babam zaten kkızmıştı hal böyle olunca çıkartım bidahada yaptramam heralde kimseyede tavsiye etmiyorum uğraştırıyor yaptıran herkes sonradn pişman

bnmde sol,dudagmın altında vardı bn cok seviodum ama bbm nefret edio ondan fazla takamıyorum.Tekrar deldrcem kaşıma taktrmak istiyorum oda kaşta dökülme,egilme falan yapıyo falan diye duymustum ondan kafam karstı aranızda kaşına taktran varsa sizde öle sorunlarla karsılastınz mı biraz fikr verirseniz sevinirim.........

bn deildirmedimde kuzenim deldirmişti çok uzn süreli takarsn evet böyle bi sorunla karşılabilrsin max 3 4 ay da bişey olmz bide göz sinirlerine gelmemesi gerekiyrmuş o yüzden röntgen mi ne çekilmesi yerinin ararlanılıp delidirilmesi gerek ama tabi kimse bunu yapmıyor :S

ben sadece yapışkanlı hızma kullanıyorum gunluk ben deldıemem korkarım hem eşim kızar kulagıma 2.delıgı yapmama bıle izin vermıokı benden çok o korkuyo zaten aslında çok severım hızmayı

bende yeni taktım 1 ay oldu ılk basta bıraz agrıyor sonra gecıyor cokta memnunum okadar korkulacak bısey degıl yanı delık te gozukmuyor o kadar yuzunu yıkadıgın zaman dıkkatlı olman lazım ben lavaboya dusurdum bıtanesnı suyla berabaer akıp gıttı

bnmde sol,dudagmın altında vardı bn cok seviodum ama bbm nefret edio ondan fazla takamıyorum.Tekrar deldrcem kaşıma taktrmak istiyorum oda kaşta dökülme,egilme falan yapıyo falan diye duymustum ondan kafam karstı aranızda kaşına taktran varsa sizde öle sorunlarla karsılastınz mı biraz fikr verirseniz sevinirim.........

benim dudagimin sol üst kisminda ve kasimda var percing.. ka$ icin halka kullanmayi tavsiye etmiyorum düz piercing alin o zaman egilme sarkma gibi bir durum söz konusu olmaz.. ayrica abartildigi kadar tehlikeli deil kizlar korkmayin iki yil önce hizmam vardi onu cikardim dudagimi deldirdim sonrada ka$imi hic bir problem yasamadim hemde ikisindede uyusturmadan deldirdim ufak bi aci yani 1 saniyelik bi olay KOrkmayin okkk süprizzzzz

ya bende yaptırmak istiyorumdaaa u doğum yaparken göbeğin yırtılması konusu ürkütücü geldi birazz bidaha düşüncem...

hamileler icin silikon veya plastik piercingler var esniyo canim korkmana gerek yok DEMOKRASIDE CARE TÜKENMIO :teytey:

walla kızlar bende dili cok begeniorum ama gercekten cpk tehlikeli diolar herkese de güwenemiosun yaptırmak için ama cok ta hoşuma gidio ne yapsam acaba:uhm:

geçenlerde göbeğimdeki piercingin alt topu düşmüş aradım taradım bulamadım sonra abuk bi yerde çıktı ortaya:)ehh uzun yıllar oldu vida gevşemiş sanırım.yeni bi tane almanın vakti geldi:)1-2 gün dolaştım öyle çok boş göründü gözüme o kadar alışmışımki ona:)
eskiden yani piercingin türkiyeye ilk geldiği yıllar kuyumcular deliyordu ben de kuyumcu da deldirmiştim.hiç de bi sorun yaşamamıştım.
istiosanız deldirin gitsin kızlar.steril bi ortamda ve doğru kişilerce yapıldıktan sonra ne olacak :KK66:

X