Philips Marka Epilasyon Aletimin Verimi Düstü ???

coyness

depresif kişilik
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
938
2
37
kızlar bugun bir epilasyon yapayım dedim burnumdan geldi:çok üzgünüm:
philips epilasyon aletimin sanki verimi düştü gibi bir de başlığı çok ısınıyor, bacağımı yaktı hatta, o kadar moralim bozuldu ki anlatamam
daha garantisi dolmamış, hatırlıyorum da ilk aldığımda çok seri alıyordu şimdi çok zor alıyor kılları
sizin de başınıza böyle birşey geldi mi, ayrıca her metal başlık bu kadar ısınıyor mu?
önceden böyle bir problemim olmamıştı hiç, yarım yamalak kaldı bacağım, yanıyor da senağlama

bu arada epilasyon aletim bundan
adszth4.jpg

cnm şarj haznesinde bi problem olabilir. iyi şarj olamıyosa düşüyo verimi ağırlaşıyo makine.. garantisi de dolmadıysa gönder derim ben..

hmmmmmm tam anlayamadım ben şimdi
benimki şarjlı kullanılmıyor ama, acaba şarj derken adaptörü mu kastediyorsun:uhm:

benim de braun var aynen cok ısınıyor.bacagımı yakıyor bide cooook uzun suruyor.ama satin ice olanlar daha basarılıymıs.ha birde rio laser die bir ürün varmıs evde kendin laser epilasyon yapıomussun.fiyatı biras yuksek iki model var biri 450 ytl digeri 700 ama ise yarıyormus.kullanıcıların yorumları cok olumlu.

benim de braun var aynen cok ısınıyor.bacagımı yakıyor bide cooook uzun suruyor.ama satin ice olanlar daha basarılıymıs.ha birde rio laser die bir ürün varmıs evde kendin laser epilasyon yapıomussun.fiyatı biras yuksek iki model var biri 450 ytl digeri 700 ama ise yarıyormus.kullanıcıların yorumları cok olumlu.

ewt işte aynen benim de çok ısınıyor başlığı ve uzun sürüyor, zor alıyor, servise götürcem bakalım ne diyecek

bu arada o lazer aletlerini duydum da sanırım küçükmüş, tek tek kıl kökünü yakıyormuş, fiyatı da çok, bir de verimi nasıl, pek güvenemiyorum ben

750 ytl olan 20 köke kadar girebiliyomuş.bende guvemediğim için almıyorum.bence sen makinayı degiştir.amaan en iyisi agda vallahi..yapıştırıyosun cekiysun:)))))))epilatörlerden kmse nin memnun oldugunu görmedim zaten..

750 ytl olan 20 köke kadar girebiliyomuş.bende guvemediğim için almıyorum.bence sen makinayı degiştir.amaan en iyisi agda vallahi..yapıştırıyosun cekiysun:)))))))epilatörlerden kmse nin memnun oldugunu görmedim zaten..

öyle valla ama işte yazın falan zor oluyor izmirde ağda yapmaksırnaşık şey
hem de ağda için uzatmak lazım, öyle dolaşamam ki ben ilk insan gibi:roflol:

arkadaşlar bende broun var, onda da aynı problem ortaya çıktı temizlettim şimdi müthiş çalışıyor, biraz utanç verici ama bence aletler tıkanmıştır.

arkadaşlar bende broun var, onda da aynı problem ortaya çıktı temizlettim şimdi müthiş çalışıyor, biraz utanç verici ama bence aletler tıkanmıştır.

ayyyy servis mi temizledi
çok kötü bir durum yaa, ben her epilasyon sonrası temizlerim ama içinde kalan kalıyordur

yok benim braun un bası cıkartılıyor.fırcasıyla flan temizleyebiliyorsun diger parcanın icine kıl kacmasına imkan yok.agda icin uzatrmana gerek yoki agda yapınca dogal olarak kılların azalıyor inceliyor tüycük halini alıyor yani en azından benim öyle:)kısayken sarartıcı da kullandınmı hic belli bile olmuyor..

bu arada klima yada vantilator karsısında hic problem olmuyor emin ol..ay ilk insan lafına da coook güldümmmmm:)))))))))))))))))

yok benim braun un bası cıkartılıyor.fırcasıyla flan temizleyebiliyorsun diger parcanın icine kıl kacmasına imkan yok.agda icin uzatrmana gerek yoki agda yapınca dogal olarak kılların azalıyor inceliyor tüycük halini alıyor yani en azından benim öyle:)kısayken sarartıcı da kullandınmı hic belli bile olmuyor..

bu arada klima yada vantilator karsısında hic problem olmuyor emin ol..ay ilk insan lafına da coook güldümmmmm:)))))))))))))))))

o servisler alışmıştır artık :))))

benimkinin de başlığı çıkıyor, kıl kaçmasından şüphelenmiyorum
ağda için uzatmaya gerek yok demişsin, sirden bahsediyorsun sanırım, kuaföre mi aldırıyorsun, yoksa ewde kendin mi sir yapıyorsun
ayrıca benim azalcağını da hiç sanmıyorum, bir de sarartıcı sürcem de belli olmuyacak, peehhh

bu arada yeni birşey farkettim makinamın sanki başlığındaki dişler yamuk duruyor gibi, kesin başlığında bir deforme oldu, neyse götürcem bakalım

kızlar makinamı servise götürdüm geldim
servisteki adam başlığı aşınmış dedi
garantisini gösterdim, bir seferlik ücretsiz değiştirdi başlığını, normal fiyatı 35 liraymış

benimkinin de başlığı çıkıyor, kıl kaçmasından şüphelenmiyorum
ağda için uzatmaya gerek yok demişsin, sirden bahsediyorsun sanırım, kuaföre mi aldırıyorsun, yoksa ewde kendin mi sir yapıyorsun
ayrıca benim azalcağını da hiç sanmıyorum, bir de sarartıcı sürcem de belli olmuyacak, peehhh

bu arada yeni birşey farkettim makinamın sanki başlığındaki dişler yamuk duruyor gibi, kesin başlığında bir deforme oldu, neyse götürcem bakalım
yoo bildigimiz sesunun el agdası kısss.benim kileri azaltıyor.ayrıca epilasyon icinde uzatman gerekiyor 2 mm kadar. kökünden cıkar cıkmaz temizlenmiyorki ama bak sir kazanı alıp evde sir de yapabilirsin cok cabuk donuyor.
sir kazanı 50 ytl falan
yada tefal in agda makinası var 25 ytl e falan dı en son.agdayı icine koyuyosun ısıtıyor incecik bacagına suruyor bez yada kagıt koyup cekiyosun veet gibi ama veet den daha iyi..:1shok:
makinanın düzelmesine sevindim şimdi nasıl calısıyor.
tüy problemin ciddiyse bi doktora git istersen hormon sorunu olabilir..

yoo bildigimiz sesunun el agdası kısss.benim kileri azaltıyor.ayrıca epilasyon icinde uzatman gerekiyor 2 mm kadar. kökünden cıkar cıkmaz temizlenmiyorki ama bak sir kazanı alıp evde sir de yapabilirsin cok cabuk donuyor.
sir kazanı 50 ytl falan
yada tefal in agda makinası var 25 ytl e falan dı en son.agdayı icine koyuyosun ısıtıyor incecik bacagına suruyor bez yada kagıt koyup cekiyosun veet gibi ama veet den daha iyi..:1shok:
makinanın düzelmesine sevindim şimdi nasıl calısıyor.
tüy problemin ciddiyse bi doktora git istersen hormon sorunu olabilir..

makinam duzeldı cok sukur
yaa benim alt ve üst bacagımda var baya
dr gitmeyi dusunuyorum hormon bozukluğu için ama
ne aybasımda duzensızlık var ne de asırı kıllanma
tamam bacaklarımda var ama hormonel bozukluk oldugunda genelde kol gogus yuz sırt bölgelerınde oluyor
valla yuzume baksan masallah beyaz kılsız kız dersınsırnaşık şey ama işte bu bacaklarım niye böyle anlamadım gitti

X