Lazer Epilasyon Philips Lumea Prestige IPL kullanıcı tecrübeleri ve yorumları

Bende Philips Lumea prestige bri950 olandan var yaklaşık 3 Aydır kullanıyorum, yıllar önce lazer epilasyona gitmiştim ancak tamamen bitmemişti tekrar lazere gitmek yerine bunu aldım. Koltukaltı,kol ve bikini bölgesinde çok başarılı buldum( taniki benim tüylerim önceki lazerden dolayı baya incelmişti) bacağımda ise özellikle üst bacağımda pek işe yaramadı, geniş bir bölge belki ben düzgün yapamamışımdır ama genel olarak tavsiye ederim. Birde yüzde nasıl kullanılıyor bu alet? Öncesinde jilet kullanmak lazım diye yüze cesaret edemedim

Bende Philips Lumea prestige bri950 olandan var yaklaşık 3 Aydır kullanıyorum, yıllar önce lazer epilasyona gitmiştim ancak tamamen bitmemişti tekrar lazere gitmek yerine bunu aldım. Koltukaltı,kol ve bikini bölgesinde çok başarılı buldum( taniki benim tüylerim önceki lazerden dolayı baya incelmişti) bacağımda ise özellikle üst bacağımda pek işe yaramadı, geniş bir bölge belki ben düzgün yapamamışımdır ama genel olarak tavsiye ederim. Birde yüzde nasıl kullanılıyor bu alet? Öncesinde jilet kullanmak lazım diye yüze cesaret edemedim
Ürün inceleme ye de yazdım ben agdadan sonra kullanıyorum 2 kat etki görüyorum musteri hizmetleri böyle yonlendirmisti eğer ağda yaomadiysam jiletten sonra uyguluyorum
Ama yüze asla vurmuyirum jilet ip yada ağda sonrasi
Ağda dan 1 gün sonra uyguluyorum çünkü cildim hassas

Bende almayı düşünüyorum ama emzirme döneminde kullanmanın bir sakıncası var mıdır acaba?
Hamilelik ve emzirme döneminde lazer önerilmiyor kesinlikle. Kuzenim gidecekti hatta emzirme bitince gelin demişler.
Emin değilseniz bi doktora danışabilirsiniz yine tabii

Ben 1 ay önce aldim Daha hiç paketini bile açmadim..burun ameliyati oldum gözlük takmam yasak..1 ay sonra başlayacağim bende kullanmaya.

Ben henüz yeni kullanmaya başladığım için zamana ihtiyacım var doğru bir değerlendirme için...Ama kullanıcıların çoğunluğu olumlu tecrübeleri beni mutlu ediyor. Ben en son modelini (Lumea Prestige BRI950)aldım.
Ben de modelini soracaktım size bri953 mü 950 mi diye ?

Ben bu konuda bilgili degilim...simdi bu alet tüyleri yok etmiyor mu?birdaha çıkmamak üzere, 5-6 senedir kullanıyorum demissiniz nasıl yani simdi bu epilasyon aleti gibi mi oluyor hiç anlamadım😳
Yeni nesil ağda diyorlar. Aleti kullandığınız sürece tüyler çıkmıyor. Kullanmayı bırakırsanız 3-4 ayda geri geliyor. Uyutuyor bir nevi.

Yeni nesil ağda diyorlar. Aleti kullandığınız sürece tüyler çıkmıyor. Kullanmayı bırakırsanız 3-4 ayda geri geliyor. Uyutuyor bir nevi.
Dediğim gibi bu konuda bilgim yok ama merak ettim, bundan yıllar önce kanser yapabiliyormuş denmişti ama bu tür lazer epilasyon salonları yeni açıldığından insanlar yeni yaptırmaya başladığından böyle bir kanıtta yoktu ben bunu duyunca hiç araştırmamıştım bile su anki durum nedir bilginiz var mı? Sonucta tüylerden kurtulmayı kim istemez ki hem de acısız 😊

Dediğim gibi bu konuda bilgim yok ama merak ettim, bundan yıllar önce kanser yapabiliyormuş denmişti ama bu tür lazer epilasyon salonları yeni açıldığından insanlar yeni yaptırmaya başladığından böyle bir kanıtta yoktu ben bunu duyunca hiç araştırmamıştım bile su anki durum nedir bilginiz var mı? Sonucta tüylerden kurtulmayı kim istemez ki hem de acısız 😊
Ben kendi doktoruma sorduğumda (özellikle genital bölge için konuşmuştum) cildin 2 mm altına işleyen bir ışının üreme organlarında herhangi bir problem yaratmayacağını söylemişti. Cilt kanseri açısından riskli tabi ki. O yüzden ister ev tipi ipl olsun ister yeni nesil klinik cihazlar lazerden sonra direkt güneş ışığına maruz bırakmıyoruz cildimizi.

Genital bolgemin rengi koyu oldugu icin, atis yapinca sanki
Cihazın şarj edildikten sonra kablosuz kullanımı 15 dakika.Kullanımı oldukça kolay ve acısız..Ama asıl etkiyi genital bölgede görmek istiyorum.Çünkü koltuk altı ve bacak tüyleri genital bölgeye göre daha ince ve açık renkte oldu için acı olmaması normal...
Eskiden yani hemşire olarak çalıştığım zamanlarda lazer epilasyon uyguluyordum .Ve salon tipi cihazların enerjileri daha yüksek olduğundan etki etmeside o derece yüksek oluyordu.Ama bu tarz ev tipi cihazların enerjileri çok fazla olamıyor risk açısından .O yüzden alınacak sonucu merakla bekliyorum..
bir kibriti yakip tenime degdirip o noktada sondurmus gibi bi hissle yakiyo.Koltuk alti ve bacaklarimi sorunsuz hallettim.Cok azaldi.

2 ay önce aldım bir defa kullandım sonra hamile kaldım şimdi makine evde yatıyor maalesef kullanamıyorum

Arkadaşlar kendi konumda sormuştum burda da sorayım. Genitalde aleti kullanabiliyor musunuz?
Benim dudak kısmını makina algılamıyor hep kırmızı yanıyor atış yapamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaştınız mı çözümünüz ne oldu?
( her açıyı denedim olmadı)

Arkadaşlar kendi konumda sormuştum burda da sorayım. Genitalde aleti kullanabiliyor musunuz?
Benim dudak kısmını makina algılamıyor hep kırmızı yanıyor atış yapamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaştınız mı çözümünüz ne oldu?
( her açıyı denedim olmadı)
Çok iç kısmı yapmaya çalışınca bende de aynısı oluyor. Ten rengi çok koyu olan yerde kırmızı renk uyarı veriyor.

X