Tüp Bebek Merkezleri Pgt yaptıranlar

Bende orda yaptırıyorum. Transfer için genetik sonuçlarimi bekliyorum. Bizde talasemi taşıyıcılığı var o yüzden baktiriyoruz. Doktorunuz kim? Bu arada iyi haberler alırsınız ins. 🙏
Murat bey. Benim ve eşimin belli bir rahatsızlığı yok ama benim yaşımdan dolayı kaliteli yumurta elde edemiyoruz. 4 mayısta transferim.
Allah inşAllah yüzümüze bakar. 🙏🏻

Murat bey. Benim ve eşimin belli bir rahatsızlığı yok ama benim yaşımdan dolayı kaliteli yumurta elde edemiyoruz. 4 mayısta transferim.
Allah inşAllah yüzümüze bakar. 🙏🏻
Doktorumuz aynıymış ❤️
Amin ins 🙏 güzel haberlerinizi bekliyorum burdan yazın.
Bir de size bir şey sormak istiyorum. Transfer öncesi herhangi bir ilac, jel falan verdi mi? Kullanıyor musunuz?

Doktorumuz aynıymış ❤️
Amin ins 🙏 güzel haberlerinizi bekliyorum burdan yazın.
Bir de size bir şey sormak istiyorum. Transfer öncesi herhangi bir ilac, jel falan verdi mi? Kullanıyor musunuz?
Verdi evet. Şu an günde 3 adet estorofem, 1 tane corasprin, 1 tane folat ve 3 kez Lutunis fitil kullanıyorum.

Kızlar pgt ile hamile kalan var mı benim cuma günü sonucum belli olacak insallah tutunmustir ama hic bir belirtim yok transfer oldugumu unutucam nerdeyse ilaclar olmasa

Hanimlar 3 kimyasal gebelik 1 kere 6 haftalik düsük yaptım genetik test verdik bende pıhtılasma ve 2.4. Kromozomlarda sıkıntı cıktı doktor pgt dedi yada bekleyebilirsiniz dedi olirsa yaşarsa sagliklidır dedi ne yapıcagımı bilmiyorum arastrmaya basladim pgt yaptiran varmı antalya da düsünüyorum yaptıran varsa fiyatı ne kadar oldu
Merhaba ben izmir de yaptırıcam. Embriyo başına 200 dolar ve merkeze ani Ankara ya yolluyorlar o da 500 dolar.

X