Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Peruk almak istiyorum.6 aylık kullanım sonucu,saçlarım dökülür mü?

2010 yılında Ankara'da prenses peruktan 500 liraya almıştım.1 yıl kullandım kimse de anlmadı.maşa da yaptım düzleştirdim de. ama tararken falan çok dikkatli olmak lazım çünkü dökülüyor kırılıyor. Peruk kaliteli idi. Ama bakımı zordu. Peruk kullanmak bana göre değilmiş onu anladım.
peki kayma düşme oldu mu prenses peruğu duymuştum fiyatına da baktım bayağı pahalı geldi ya 500 e olanlar kısacık.saçın uzamasını etkiledi mi yani kimse anlamamasından ziyade zorluğu nelerdir peruk takmanın

Kayma falan olmuyordu ama zahmetli bi işti. Yazın çok zorlanmıştım mesela, çok terletiyordu. Çok sık yıkamamak lazım bir de. Yıpranıyordu çünkü. Saçın uzamasına bi etkisi yoktu ama basık kalmasına neden oluyordu.

konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş ama cevap vermek istedim :) ben bahsettiğiniz yerden peruk aldım doğal saçtan ve şu ana kadar hiç kimse peruk olduğunu anlamadı. yaklaşık 1 yıl olacak kullanmaya başlayalı ve hala çok memnunum :) umarım konuyu açan arkadaş okur da bir işine yaramış olur cevabım a.s.
Aradan uzun bir zaman geçmiş ancak ben yine de sormak istiyorum. Aldığınız yeri buradan ya da özelden bildirebilir misiniz?

Google a, prenses peruk ankara yazınca çıkıyor. Kızılay'da İzmir caddesinde bir dükkandı. 14 15 yıl önce almıştım. Şimdi nasıldır, ne durumdadır bilmiyorum.

X