Perineye doğru dikişte açılma

meraklibirisi1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
20
23
26
Vajinoplasti yaptırıp dış perine kısmında dikişi açılan oldu mu kızlar ben yaptıralı 1 ay oldu 2. Haftamda perineye doğru dikiş açıldı doktor normal dedi şimdi iyileşme sürecinde

Vajen deliğinin hemen altında açıklık varmış gibiydi bende de doktora sormadım o zaman buradan okuduğun kadarıyla başkalarında da olmuştu. Ve hakikaten o açıklık kapandı. 2 ay oldu benim de yaptıralı.

5. Hafta kontrole gittim sorun yoktu kapandı perinede gördüğüm o yer de. İlişki İçin bı hafta daha beklememi söylemişti doktorum. Ben 1 buçuk hafta daha bekleyip ilişki yaşadım. Islanma çok olmuyor operasyon daha yeni sayıldığı için dokulardaki dikiş erise de henüz çok yeni bu yüzden hindistan cevizi yaği kullandım. Ve kendimi çok kasacagimi bildiğim için ilkinde alkol kullandım. Vücuda verdiği gevşeme ile rahat oldu. Ağrı da oldu hissettim ama dayanilmayacak gibi değil. 2 gün önce 2. İlişkiyi denedim o daha ağrılı oldu. Benim sorunum kendimi kasıyorum istemsizce. Ağrı ilk birkaç birleşmede olacak bu normal demişti doktorum. Ama ben okuduğum yorumlar sebebiyle çok kastım kendimi. Sana tavsiyem olumsuz yorumları direkt geç. Herkesin vücudu bir değil acı eşiği de öyle. Bu bir surec ve ilişki yasaya yaşaya duzeldigini söylüyor buradan yazıstigim kişiler.

X