Penis boyutu?

Yok valla değil. Bekarken her fırsatta sevişiyorsun, arada yemek falan yiyorsun mecburen o yüzden %90. Nişanşanınca tam sevişcen kaynana yemeğe çağırıyor, görümce alışveriş falan diyor evdi eşyaydı uğraşmaktan fırsat buldukça sevişiyorsun o yüzden %70. Evlendikten sonra geçim derdiydi, işten yorgun gelmeydi, bi de üstüne çoluk çocuk %50’yi bulursan şükrediyorsun 😂😂😂
Yok yok çocuk büyüdü mü offf😂en ufak fırsatta 😋😂

Yok valla değil. Bekarken her fırsatta sevişiyorsun, arada yemek falan yiyorsun mecburen o yüzden %90. Nişanşanınca tam sevişcen kaynana yemeğe çağırıyor, görümce alışveriş falan diyor evdi eşyaydı uğraşmaktan fırsat buldukça sevişiyorsun o yüzden %70. Evlendikten sonra geçim derdiydi, işten yorgun gelmeydi, bi de üstüne çoluk çocuk %50’yi bulursan şükrediyorsun 😂😂😂

Evlenince elinin altinda diye herhalde salıyorsunuz :KK70:

Evlenmekten bir tirstim ama bekarken de elimin altinda olsun istiyorum esofmanli Kudra Hocam, napmam lazim?

Her haltı yapıp kendini müslüman sanmak da fayda vermez. Sabah imanlı iken akşam imansız olacağı bildiriliyor kişinin
Çok merak ediyorum sizin inandığınız müslümanlıkta (benim inandığımla sizinki çok farklı) buralarda cinsellikle ilgili konuları konuşmak falan normal mi? Bunun Bir açılşaması var mı? Ayrıca girdiğiniz tek cinsellikle ilgili konu bu değil. Yasak olduğunu savunduğunuz şeyin üzerine üzerine gidip sonra son mohikan edasıyla bu günah bu sevap aman yok kafir vay müslüman bla bla demek ne kadar normal?

Kızlar merhaba, inanın o kadar üzgünüm ve canım sıkkın ki tarif edemem size. Ne yapmam gerek alışır mı vücudum onu da bilmiyorum, daha önce cinsel ilişki deneyimi geçirdim ama başıma hiç böyle bir şey gelmedi. Sevgilimin penis boyu normal ancak aşırı geniş alırken çok zorlanıyorum ve sadece üstündeyken içime alabiliyorum, başka pozisyonlarda denemek istiyor haliyle ancak asla birleşemiyoruz habire içimden çıkıp duruyor ben çok darım. Böyle oldukça açıkçası sevgilimin benden uzaklaştığını hissetmeye başladım. Hakta veriyorum neticede evliliğin %80’i cinsellik ve ilerisi için kafasında böylelikle soru işareti oluşması bana çok normal gelmeye başladı. Böyle bir sorun yaşamadım daha evvel ki ilişkilerimde ama şu an bunun olması ister istemez kendimi kötü hissettirdi bana. Aranızda böyle bir sorun yaşayıp aşabilen oldu mu?
Genişler vajinan merak etme 😂 millet kola şişesi şey ediyor 😂

X