Pembe Estetik Zararlari

Merhabalar, hic olumsuz bir sonucunu duyan oldu mu? Yada ileriki donemlerde zararlari var mi bilen?

Merhaba, bende bugün yaptırdım. Diş etlerimde çekilmeler vardı o yüzden önerdi dr um. Araştırdım, yaptıran arkadaşlarımdan da olumlu dönüşler alınca bugün yaptırdım :) çok kolay bi operasyon. Çok fazla ağrımda yok hala :)

Merhaba, bende bugün yaptırdım. Diş etlerimde çekilmeler vardı o yüzden önerdi dr um. Araştırdım, yaptıran arkadaşlarımdan da olumlu dönüşler alınca bugün yaptırdım :) çok kolay bi operasyon. Çok fazla ağrımda yok hala :)
Geçmiş olsun canım ... Diş etlerini aşağıya mi alındı bu operasyonla ?? Ben pembe estetiği sadece diş etini lazerle kesip küçültme işlemi sanıyodum

Hangi sehirdesinuz hangi doktora ne kadar yaptirdiniz nolur bilgi verebilirmisniz bende yaptırmak istiyorum doktor bulamadım

Gülümseme dediğimizde sadece dişlerin düzgün olmasını değil diş etlerinin de düzgün ve renginde olmasını isteriz. Diş etlerinde yapılan çalışmaya da pembe estetik diyoruz. Diş etinde en çok karşılaştığımız sorunlardan birisi de dişeti iltihabına dayalı şişme ve morarma. Ağız içi bakım çok önemli, hijyen mutlak kural.. Lazer tedavisi ile de sorun çözümlenir ve tekrarlaması da önlenir. Bazen gülümseyen insanlarda farkedersiniz, diş etleri fazlaca görülür, buna gummy smile diyoruz, bunda da diş etindeki fazlalıklar belirlenerek, lazer yardımıyla ağrısız/kanamasız uygun seviyeye getirilebiliyor. sevgiler,

Gerıye dönüş derken eski görüntü kısa bi süre sonrA geri geliyor mu? Bir kez yaptırmak yeterli mi?dudaklarına dolgu yaptırıyorlar kısa süre sonra eski haline dönüyor :/ bunu kast ettim.sağlık açısından da sırf estetik görğnüşü güzel olacak diye yapılması tehlike oluşturuyor mu?

Benim dis etlerimde buyume vardi. Dislerle dis etlerim uyumsuzdu. Mersinde dis eti hastaliklari uzmanina yaptirdim. Uyumu harika oldu. Simdi daha rahat guluyorum. Senede bir konrole gitmemin yeterli olucagini soyledi doktorum..

Melisa hanım Mersin’de hangi doktora tedavi oldunuz öğrenebilir miyim? Herhangi bir problem yaşandı mı işlem sonrası görüntüde ya da ağrı olarak?

Gülümseme dediğimizde sadece dişlerin düzgün olmasını değil diş etlerinin de düzgün ve renginde olmasını isteriz. Diş etlerinde yapılan çalışmaya da pembe estetik diyoruz. Diş etinde en çok karşılaştığımız sorunlardan birisi de dişeti iltihabına dayalı şişme ve morarma. Ağız içi bakım çok önemli, hijyen mutlak kural.. Lazer tedavisi ile de sorun çözümlenir ve tekrarlaması da önlenir. Bazen gülümseyen insanlarda farkedersiniz, diş etleri fazlaca görülür, buna gummy smile diyoruz, bunda da diş etindeki fazlalıklar belirlenerek, lazer yardımıyla ağrısız/kanamasız uygun seviyeye getirilebiliyor. sevgiler,
Sanirim dis hekimisiniz peki dis etlerinde cekilme oldugunda ne yapiliyor?
Devamli dojtora gidiyorum ama gargara veriyor baskabisey yapmiyor duzenli fircaliyorum uzun xamandir dislerimi ama kucuklukte boyle bi aliskanligim yoktu ondan mi oldu acaba

Ben 1 sene önce yaptırdım ve şu an düşündüğüm tek şey keşke daha önce yaptırsaydım. Yaptırmadan önce az gummy smile vardı. Hem buna faydası oldu, hem de diş etlerimin rengi düzeldi. Diş eti kesimi sizi korkutmasın, hissetmeyeceksiniz bile. Önemli nokta doktorunuzu iyi seçmek. Bir de takip eden günlerde diş etlerinin kesilen kısmı sarı kahve arası görünüyor. 1 hafta gibi bir sürede normale dönüyor. Sosyal hayatınızın hareketsiz olduğu bir dönemde yaptırmak lazım :)))

bende de diş eti çekilmesi var diş eti hastalığı varmış bide tadaviye başlıcam ankarada doktor önerisi olan var mı?

Ben 1 sene önce yaptırdım ve şu an düşündüğüm tek şey keşke daha önce yaptırsaydım. Yaptırmadan önce az gummy smile vardı. Hem buna faydası oldu, hem de diş etlerimin rengi düzeldi. Diş eti kesimi sizi korkutmasın, hissetmeyeceksiniz bile. Önemli nokta doktorunuzu iyi seçmek. Bir de takip eden günlerde diş etlerinin kesilen kısmı sarı kahve arası görünüyor. 1 hafta gibi bir sürede normale dönüyor. Sosyal hayatınızın hareketsiz olduğu bir dönemde yaptırmak lazım :)))
Merhaba. Nerede yaptırdınız acaba? Doktorunuzun ismini ve işlem fiyatını yazar mısınız?

herhangi bir zararı var mı ?

X