Pelin Karahan ikinci kez anne oldu

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.880
60
58d95bbec9de3e21f81d506b.jpg

Ali Demir adında bir oğulları olan çift, Can Eyüp adını verdikleri ikinci bebeklerini kucaklarına aldı. Hem ünlü oyuncunun hem de saat 17.00’de Liv Hospital’da dünyaya gelen bebeğin ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

58d95b98c9de3e21f81d5069

ÜÇÜ DE AYIN 27'SİNDE DOĞDU

Baba Bedri Güntay, mutluluğunu bu sözlerle dile getirdi:
Bugün dünyanın en mutlu BABA'sı benim. Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin. Ee aslan payı ANNE'mize tabii onu da unutmayalım. Hepinizi çok seviyorum, güzel temenni ve dilekleriniz için şimdiden teşekkürler. # Baba 27-08 #AliDemir 27-12# Can Eyüp 27-03

58da0ad02269a2389c623ab7

hürriyet.com.tr

Şu kız çok şaşırttı beni. Kavak yelleri zamanında ne kadar çocuksu,kaprisliydi. Havalıydı çünkü gençti ve güzel bi kızdı ve birden ünlü olmuştu.
O kadar popülerken evlendi. Sora ayrıldı, şimdiki eşiyle evlendi ve üstüste iki çocuk yaptı şöhretin zirvesindeyken. Muhteşem yüzyıldan sora gene bir dizide oynuyordu halen yayınlanan hatta..
Şimdi bu kız iki evlat sahibi oldu Allah bağışlasın. Umarım kocası kıymetini bilsin..

Allah bağışlasın..

Allah, eşi ve evlatlarıyla birlikte yuvasında huzuru, mutluluğu daim etsin.

Allah herkesin yuvasına huzur, mutluluk nasip etsin; varsa da daimi eylesin bu güzellikleri inşaAllah (Amin)

X