Park yatakmı ahşap beşikmi

neslihanssz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
44
9
21
Arkadaşlar merhaba 30 haftalık hamileyim ilk gebeliğim. Bu yüzden hangi beşik daha kullanışlı olur bilemiyorum. Sizce bu ikisi arasından hangisini seçmeliyim? Tecrübelerinizi anlatıp yardımcı olurmusunuz
5671B2E1-BDC4-4282-A577-0454955226F1.jpeg

Eklentiler

• 9995F87A-B2E4-426B-B66D-CADDA4D04C8F.jpeg
    9995F87A-B2E4-426B-B66D-CADDA4D04C8F.jpeg
    288,6 KB · Görüntüleme: 74
İkiside anne yanı ve alt kademeli olarak iki şekilde kullanılıyorsa kullanım açısından çok fark yok ama hafiflik ve depolama konusuna park yatak cok kullanışlı ufacık yer kaplıyor çantasında ve kolay kuruluyor diğeri daha hantal

İkiside anne yanı ve alt kademeli olarak iki şekilde kullanılıyorsa kullanım açısından çok fark yok ama hafiflik ve depolama konusuna park yatak cok kullanışlı ufacık yer kaplıyor çantasında ve kolay kuruluyor diğeri daha hantal
Siz olsanız görselde hangisini seçerdiniz ikiside kademeli şekilde oluyor

Park yatak. Ahsap beşik bebeğim kullanmadı yatmadı ama buna rağmen memnun kalmadım görseldekinin aynısı gibi. Alt kademesi yetersiz ahsap besiğin bence.

Arkadaşlar merhaba 30 haftalık hamileyim ilk gebeliğim. Bu yüzden hangi beşik daha kullanışlı olur bilemiyorum. Sizce bu ikisi arasından hangisini seçmeliyim? Tecrübelerinizi anlatıp yardımcı olurmusunuzEki Görüntüle 3418567
Park yatak,gayet de memmunum. İlerleyen safhada güzel bir yatak alırım, ahşap beşik görünüşü şık onun dışında bana artısı olan bir ürün gibi gelmiyor.

Ahsap besıfım var
Bebegım 8 ay kullandı
Sonra yanıma aldım minik gotune sarılarak yatıyorum
Ötekini de atacak yer arıyorum resmen
Dolaba koyayım da satayım en iyisi
İkinci bebiş park yatakta yatsın bu cok hantal.

Anne yanı tamamen çöp ve verilen paraya yazık . Ben 6 ay bile kullanmadım rahat edemiyordu oğlum boyu uzundu biraz. Sonra park beşik aldık onu baya 2 yaşına kadar kullandı . Ama tavsiyem ileri yatırımlı alın şu açılanlar var kapatınca normal beşik açılınca koca yatak oluyor ondan alın ayarlaması da kolay. Resmini bulursam ekleyecegim

Eklentiler

• IMG_0695.jpeg
    IMG_0695.jpeg
    365,2 KB · Görüntüleme: 63
Siz olsanız görselde hangisini seçerdiniz ikiside kademeli şekilde oluyor
Ben park yatakta görsel olarakta içime sinsin ve kaliteli bişey olsun diye haşır huşur ötmesin vs elele nin aldım. Siz o ahşabıda alsanız en nihayetinde sizin yanınıza kurulacağı için şık durmıcak odasında dursa süslü olabilir. Ama odasında bebek yatırmak bence uzun süre zor. Park yatak alın 3 4 yaşına gelince güzel bi oda yaparsınız yatak alırsınız ve artık onu kullanır. Sadece tavsiyem park yatak içine 15 cm yükseklikte bebek yatağı alın daha rahat eder.

Hangisini alırsanız alın içine bir yatak daha alın.

Ben park yatakta görsel olarakta içime sinsin ve kaliteli bişey olsun diye haşır huşur ötmesin vs elele nin aldım. Siz o ahşabıda alsanız en nihayetinde sizin yanınıza kurulacağı için şık durmıcak odasında dursa süslü olabilir. Ama odasında bebek yatırmak bence uzun süre zor. Park yatak alın 3 4 yaşına gelince güzel bi oda yaparsınız yatak alırsınız ve artık onu kullanır. Sadece tavsiyem park yatak içine 15 cm yükseklikte bebek yatağı alın daha rahat eder.
Icine yatak aldiniz mi ayrica ne aldiniz kac cm kalinliginda

Arkadaşlar merhaba 30 haftalık hamileyim ilk gebeliğim. Bu yüzden hangi beşik daha kullanışlı olur bilemiyorum. Sizce bu ikisi arasından hangisini seçmeliyim? Tecrübelerinizi anlatıp yardımcı olurmusunuzEki Görüntüle 3418567
Park yatakta 6.aydan sonra asagı ındırıyorsunuz yatagı ve atıyorum iki dk lavaboya gıdeceksınız güvenli bir alanda bırakabılıyorsunuz öncesi yukarı kademede besık olarak kullanıyorsunuz...Bu ahşaplar kocaman yer kaplayan ve işi bitince can sıkan bişey haline geliyor bence..Park yatakla işiniz bittiğinde ya da tasımak istediğinizde tombul bir şemsiye haline getirip kaldırabılıyorsunuz ki şuan ikinci çocuğum için kullanıyorum tekrar açtık ve tertemız kılıfındaydı 4 yıldır..

Net park yatak neredeyse 4 yaşına kadar kullandık hala sapasağlam saklaması tasımasınçok rahat annemlere kadar götürdüğüm oldu

Zaten herkes park yatak demiş ama bu konudan mağdur biri olarak bende yazmak istedim. Ahşap beşik çok güzel görünüyor diye gittim ahşap beşik aldım bebeğim 6 aylık olana kadar çok güzel kullandı sonra çok hareketlendi yan koruma minderleri olmasına rağmen onları çektirip kafasını vuruyordu bir türlü sığamadı. Daha sonra dikilmelere başladı birden bırakıyordu kendisini yine kafasını çarpacak falan diye uyuyamıyordum. Kendisi de sürekli uyanıyordu ben hiç memnun kalmadım. Gittim park beşik aldım 70x120 boydan aldım. Şu an artık çok güzel uyuyor, bebişimde rahat bende rahat

X