Paris ışıltısı yaptıran var mı? Tavsiye eder misiniz?

burjume

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2023
5
0
32
Paris ışıltısı yaptıranlar var mı? Yaptırmayı düşünüyorum ama çalıştığım için yüzümde bir iz kalır mı? Ertesi gün işe gitmem gerekecek?

İz kalmaz ertesi güne, belki bir kaç iğne izi . Ben iki sene önce beş seans yaptırdım, öyle wow bir etki göremedim. Tavsiye etmiyorum

Acımıyor çok ama etkisi pek yok bende yaptırdım begenmedim başka mezoterapilere bakın bence

Acımıyor çok ama etkisi pek yok bende yaptırdım begenmedim başka mezoterapilere bakın bence
Belki seans sayısıyla alakalıdır çünkü araştırdığım kadarıyla en etkilisi olduğu söyleniyor. İğne izleri kalır mı? Ertesi gün işe gitmem gerekicek.

Belki seans sayısıyla alakalıdır çünkü araştırdığım kadarıyla en etkilisi olduğu söyleniyor. İğne izleri kalır mı? Ertesi gün işe gitmem gerekicek.
Ertesi gun ise gitmedim ben o kucuk papüller ertesi gun gecmemis oluyor ozellikle ilk seansta. Ctesi yaptirin, pazar tatil. Pazartesine birsey kalmaz. Ama minik bir iki morluk olabiliyor.

Ben de bu işlemi araştırıyorum çok ovduler. Sivilce izlerini geçiriyor mu acaba?
Botox sivilce icin daha etkili diye duymustum.
Istanbulda bildiginiz duydugunuz bir doktor varmi?
Bir de bu tedaviyi 3 seans olarak satiyorlar, bir doktor seans 5000 derken diger doktor kampanydada 3 seans 26bin diyor mezoterapi icin. Hangisi iyi nasil karar vericez?

X