Parfümlerinizi nereden alırsınız?

Okyanus999

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
62
93
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum. Bende parfüm almak istiyorum fakat her yerde orjinal parfüm olmayabiliyor. Acaba siz parfumlerinizi nereden temin ediyorsunuz? Veya şurdan aldım ama pişmanım diyebileceğiniz mağaza var mı ? Birde parfüm alınca hangi mağazalar sample numune hediye veriyor ? Bazı arkdaşlarım sephora veriyor dedi boyner den vermiyorlar dedi ama boynerin int sitesinde baya indirim oluyor arada. Birde ikinci el giyim sitelerinde bildiginiz parfüm sample leri satılıyor mağaza da verilmiyor çok saçma... yeni markaları denemeyi seviyorum. Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Bu arada Bursa da yaşıyorum burdan aldığınız yer varsa önerilerinizi bekliyorum😄

Sephora ya üye olmak ücretli değil dimi mesela doğum gününde ne gibi fırsat lar oluyor ?

Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum. Bende parfüm almak istiyorum fakat her yerde orjinal parfüm olmayabiliyor. Acaba siz parfumlerinizi nereden temin ediyorsunuz? Veya şurdan aldım ama pişmanım diyebileceğiniz mağaza var mı ? Birde parfüm alınca hangi mağazalar sample numune hediye veriyor ? Bazı arkdaşlarım sephora veriyor dedi boyner den vermiyorlar dedi ama boynerin int sitesinde baya indirim oluyor arada. Birde ikinci el giyim sitelerinde bildiginiz parfüm sample leri satılıyor mağaza da verilmiyor çok saçma... yeni markaları denemeyi seviyorum. Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Bu arada Bursa da yaşıyorum burdan aldığınız yer varsa önerilerinizi bekliyorum😄
Ben direk hepsi buradadan aliyorum ucuz ve orjinal oluyor. Saticisi hepsiburada olanlari seciyorum. Yada indirimi takip edip gratis whatsons falan oralardan aliyorum.

Ben netten alıyorum. Aldığım yerin Bakırköy de de mağazası var. İnstagramda da çok reklamı dönüyor. Eşime de ordan aldım. Ve çok memnunum
Mesela Good Girl almıştım. İş yerinde koridordan kokuyu alıp yanıma gelmişlerdi halbuki bir fıs sıkmıştım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Ben de hepsiburada'dan parfüm alıyor musunuz ya da hangi siteden alıyorsunuz diye üye olmuştum, konuyu gördüm.
Takipteyim.

Ben netten alıyorum. Aldığım yerin Bakırköy de de mağazası var. İnstagramda da çok reklamı dönüyor. Eşime de ordan aldım. Ve çok memnunum
Mesela Good Girl almıştım. İş yerinde koridordan kokuyu alıp yanıma gelmişlerdi halbuki bir fıs sıkmıştım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
hangi site

ben genelde dekant veya tam boyunu bir parfümerimden alıyorum isteyen olrsa yazablrm

Ben de hepsiburada'dan parfüm alıyor musunuz ya da hangi siteden alıyorsunuz diye üye olmuştum, konuyu gördüm.
Takipteyim.

hepsiburada’daki parfümlere güvenmeyn, 2 tane aldım ikisi de sahte çıktı, zaten iade edince direkt kabul ediyorlar
ben sevil ve boyner’den alıyorum onların orjinalliğine güveniyorum sadece

Canım aldığın yerin adını paylaşır mısın özelden :KK66:

Açık parfümde tek beğendiğim marka D&P. Orjinal parfümler alıp başını gittiği için 2. El uygulamalardan güvendiğim satıcılardan alıyorum orjinal parfüm. En son bi kaç ay önce 100 mllik orjinal Bvlgari Jasmin Noir' i %60-70 dolu bir şekilde 80₺ aldım :KK36: ilk sahibi kokusu ağır geldiği için kullanamiyormus. Bende kullanmaya kıyamıyorum anca özel günlerde kullanıyorum. Gelip gidip kokluyorum anca bitmesin diye gözünün içine bakıyorum resmen çünkü bu kokuyu taklit edemiyorlar açık parfümde .

Avon Oriflame da beğendiğim bir iki kokuyu ara ara alırım hep parfüm sandigimda bulunurlar. Bide 1. Kalitr tester parfüm kulaniyorum yine güvendiğim satıcılardan alıyorum. Bunlarda kendi aralarında kalite olarak ayrılıyorlar çünkü :)

Açık parfümde tek beğendiğim marka D&P. Orjinal parfümler alıp başını gittiği için 2. El uygulamalardan güvendiğim satıcılardan alıyorum orjinal parfüm. En son bi kaç ay önce 100 mllik orjinal Bvlgari Jasmin Noir' i %60-70 dolu bir şekilde 80₺ aldım :KK36: ilk sahibi kokusu ağır geldiği için kullanamiyormus. Bende kullanmaya kıyamıyorum anca özel günlerde kullanıyorum. Gelip gidip kokluyorum anca bitmesin diye gözünün içine bakıyorum resmen çünkü bu kokuyu taklit edemiyorlar açık parfümde .

Avon Oriflame da beğendiğim bir iki kokuyu ara ara alırım hep parfüm sandigimda bulunurlar. Bide 1. Kalitr tester parfüm kulaniyorum yine güvendiğim satıcılardan alıyorum. Bunlarda kendi aralarında kalite olarak ayrılıyorlar çünkü :)
Muscent denedin mi canım?

Duydum ama deneme fırsatım olmadı. Muscentin
fiyatları biraz yüksek sanki d&p ve bargelloya göre
Evet canım fiyatı biraz yüksek, ama çok merak ediyorum acaba dp den daha iyi midir? Koku benzerliği olarak dp çok iyi tabi, muscent de o kadar iyi midir ve kalıcılığı dp den daha yüksek midir acaba? Bilen varsa cevaplasın lütfen, dp muscent karşılaştırması istiyorum :kahve:

Tester olarak güvendiğiniz kişiler ya da siteler hangisi?
Mesela gardrops uygulamasında tester parfümlere denk geldim alıp almamakta kararsız kaldım açıkçası
ya da bu tür tester ürünler nereden alınır bilemedim zira her yerde tester diye reklamlar yapılıyor

Hepsiburada dan esime alacaktım ama fiyatını görünce bana hic güven vermedi ve boyner den aldim. Kendime de hep boynerden alırım.
Nisanliyken esime parfüm almıştım bohça icin internetten
Sahte galiba o da mesala eDp secmistim edt gelmisti sanirim. Bence internetteki parfumlerin çoğu sahte..
Boyner den tester veriyorlar .
Lancome kullanıyorum ben bide HP . Verdiler bana tester her yerde veriliyor .
Trendyol dan kozmetik cok aldim sorun yaşamadım ama parfüm de güvenir miyim dersen Hayir.
Parfüm cok ayrı bisey.

X