parfüm tecrübeleri

DAVIDOFF- COOL WATER
EDP
çiçeksi- aqua-fresh

Eki Görüntüle 1187400

tarzımın biraz dışına çıkarak bunu yazmak istedim. bu koku baya fresh tam bir yaz kokusu.. çiçek olarak lotus kullanılmış ve frenk üzümü ile de hafif tatlı bir yapısı olduğunu söylüyor uzmanları.. şahsen ben onların kokusunu alamadım. lotusun kokusunu da bilmem zaten:KK1::KK1: ama fresh, kıpır kıpır bir koku kendisi. çiçek ile de dengelenmiş. sevdim mi? tarzım dışında olması sebebiyle sevsemde fazla tercih edeceğim bir koku olmadı. yinede bu tip kokulardan hoşlananlar göz atabilir bence. kalıcılığa gelince ise kokusu kadar olumlu yorumlar yapamayacağım. bence fiyatını haketmiyor. kaliteli bir markadan daha kalıcı birşeyler bekliyor insan. kokunun yayılımı da aynı şekilde. ancak öpüşecek kadar dibime girerseniz kokuyu alırsınız:KK9::KK9: bu açıdan benim gözümde sınıfta kaldı.
Bunlar arasinda en cok dkkat ceken iltifat alan kokunuz hangisi oldu ??

Kizlar bir sey sorucam ben. Baya ovulen parfumler var populer ben bunlari cok kez denedim begenemedim ve icindekilere bakinca genelde paculi olanlari sevmemisim veya bir suru meyve olanlari. Fakat paculi kokusunun fazla oldugu gucci rush ve perceive gibi kokulari da seviyorum anlam veremedim. Bazen hani vanilya cikolata kahve kokusu dediklerinden ben herhangi bir kahve cikolata kokusu alamiyorum. Cogu populer parfumu begenemedim. :KK43: sizce ben neden kokulari ayirt edemiyorum veya benim tarzim ne sevdigim ve sevmedigim icerikler? Meyve seker ve cikolata severim kokularini normalde. Ama mesela magnetism flowerbomb la vie est belle 212 sexy vs hic sevmedim. Sevdiklerim sunlar
Lolita lempicka
Lolita lift
Midnight fantasy
Vs bombshell
Hypnotic poison
Pure poison
Perceive
Lacoste classic
Burberry
Issey miyake
Chanel chance
Chopard wish

kilian dont be shy modelini kullandım. Muhteşem de para döktüm. Çok üzdü beni

LANCOME- HYPNOSE (EDP)
Vanilya-beyaz çiçek

Eki Görüntüle 1163439
İlk olarak bunu seçtim. Çünkü bendeki yeri apayrı. Yoğun bir vanilya hissetmedim ben ama yoğun tatlı ve hafif çiçeksi bir koku. 2 sene bıkmadan usanmadan yaz demeden kış demeden kullandım.. sonra ne mi oldu? Soğudum. Kokuya aşıktım ama bir süre sonra ağırlığını hissettim. Kendisi uzun süreli ilişkide sürekli her şeye karışan eşler gibi. Benim üzerimde sanki hakimiyet kurdu. Ben kokuya ayak uyduramadım. Dişiliği ön planda tutan ağır bir koku. Ama yerinde iyi sanırım.o yüzden daha soft koku arayışına geçtim. Yinede arada sıkıyorum hala erkekler üzerinde acayip bir cezbediciliği var. Bunu sevmedim diyen erkek görmedim hiç. Denemeden alınmamalı..
Hypnose icin erkeklerin en cok begendigi parfum deniliyor ama benim esim begenmedi bu parfumu ya :-) ben cok begendim ama guzel koku esimde begenseydi kullanirdim mutlaka..

Peki kizlar bvlgari rose goldea kullananiniz ya da deneyeniniz oldu mu ?ben cok begendim ama tuzlu parfum ya o paraya deger m

X