Parfum onerisi dolce gabbana light blue

rdrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
17
9
36
Merhabalar hayatim boyunca imza parfumlerim az oz oldu. Simdi de bir degisim dusunuyor ve istiyorum ama oneriye ihtiyacim var. Ogrenciyken calvin klein truth, sonra nina ricci nina, en son da dg light blue kullandim. Etkileyici ic giciklayan cok tatli olmayan kokular tercihim. Dekabt doldurna ve uygun bulursam free shoptan aliyorum parfumlerimi. Onerilerinizi bekkiyorum🍀

Merhabalar hayatim boyunca imza parfumlerim az oz oldu. Simdi de bir degisim dusunuyor ve istiyorum ama oneriye ihtiyacim var. Ogrenciyken calvin klein truth, sonra nina ricci nina, en son da dg light blue kullandim. Etkileyici ic giciklayan cok tatli olmayan kokular tercihim. Dekabt doldurna ve uygun bulursam free shoptan aliyorum parfumlerimi. Onerilerinizi bekkiyorum🍀
Ben genelde avon kullanıyorum perceve ve pur blanca. Güzel geliyor kokuları ama zevk meselesi bu kişiden kişiye değişir ben şekerli kokuları sevmem mesela

Ben de uzun zamandır olympea kullanıyorum d&p nin .Orjinale çok yakın. Çok kalıcı.Yasemin ve sandal agaci ağırlıklı yanlış hatırlamıyorsam.İlk sıkışta ağır gibi gözükse de ilerleyen saatlerde çok daha hoş kokuyor.Zevk meselesi tabii kesinlikle.

Vs Tease :) bu aralar favorim. ne çok tatli ne çok fresh orta karar bir parfüm bence. Çok parfümüm var değiş değiş kullanırım kocam bi tek bu parfümüme yorum yapti beğendiği konusunda. Bunun dışında favorilerim ; Lacoste pour femme ve noa. Bi kaç şişe bitirebildigim bı bunlar oldu. Bunlar dışında da bı Tease oldu işte.

1 senedir my way kullanıyorum günlük kokusu olarak.. özel gün kokumsa ysl libre okadar çok seviyorum ki sıkmaya kıyamıyorum💕.. bu iki parfumden önce de uzunca seneler sadece Burberry classic kullanıyordum yaz kış özel gün farketmeksizin.. Bı parfümde uzun süre takılı kalıyorum genelde her seferinde farklı parfüm kullananlardan değilim.. eksiden doyumsuzdum artık bıraktım iki çocuktan sonra az ve öz takılıyorum🙃

Cok tesekkurler, kesinlikle katiliyorum cok kisisel bir is ama en azindan denemek icin biraz isim olursa daha kolay yol alirim diye dusundum

Ben light blue yeni keşfettim ama orjinaller almış başını gitmiş, light blue için iyi bir doldurma marka önerisi gelir mi ?
Önerim de bu arada givency ultime biraz kış kokusu gibi ama mükemmel.Sadece çok pahalı :KK43:

Izmirde alsancakta sezi parfumeri var doldurmada performanslari cidden basarili ben hep oradan aliyorum yanlis bilmiyorsam ig den satislari da var bir bakin isterseniz

Bende orjinali vardı Light Blue ilk başta çok sevmedim ama eşim çok çok beğendiği için ona sattim:)))tabi bende kullanıyorum:)))

Tavsiyelere cok tesekkurler. Yves rocher nin naturelle benziyor diye gormustum. Magazada denedim gercekten cok yakin bir parfum, dogum gunu indirimi ile 2 tane aldim tek fiyatina. Kaliciligi zayif denilmis dp den light blue deodorant aldim bir de vazelin kalicilik arttiyor diye okumustum iyi bir performans alirim sanirim. Yves rocher en azindan alinabilinir bir rakam indirimlerde

X