Parasızlıktan üniversite okuyamadım

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
SERHAT DALGALIDERE - İSTANBUL
Arzum Onan, Türki-ye’nin tescilli güzellerinden biri.

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlendikten sonra magazinden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Onan’ın hüzünlü bir hikâyesi var. Babasının hastalığı nedeniyle zor günler geçirdiklerini anlatan Onan, bugüne kadar kimseyle paylaşmadığı sırrını açıkladı: “Parasızlık ve babamın hastalığı nedeniyle üniversite okuyamadım.” Onan, en büyük hayalinin ise mimarlık olduğunu dile getirdi. Taş ve ahşaptan yaptığı heykellerden oluşan ‘Dokuz’ isimli bir sergi açmaya hazırlanan Arzum Onan, yıllar ilerledikçe kendini keşfetme yolculuğunu anlattı. “Daha önce kimseyle paylaşmadığım bazı noktaları sizinle paylaşmak istiyorum.” diyen oyuncu, “Ben üniversiteye gidemedim. Babamın hastalığı ve paraya olan ihtiyaçlarımızdan dolayı. Apar topar hiçbir şey anlamadan modelliğe başladım. Devamında oyunculuğa başladım. Mimar olmayı çok ama çok istemiştim.” ifadelerini kullandı. Onan, “Üniversiteyi kazansaydım nasıl bir hayatım olurdu diye düşünüyorum. Daha sonra çamura dokunuyorum. Hayalimdeki düşünceleri kütlelerden çıkarıyorum. Taştan ya da ahşaptan. O zaman diyorum ki her şeyi sıfırlıyorum. İşte bu benim belki kendi sınırlarımı keşfettiğim an olabilir. Hayat, bir şekilde bizi ne kadar doğru planladığımızı düşünürsek düşünelim ummadığımız yerlere götürebilir.” dedi.
Zaman

çok naif bir hatun . oyunculuğunu çok beğenmesem de duruşunu beğeniyorum

X