Saç Bakım Ürünleri Pantene 3 dakikada mucize krem kullananlar

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.161
48
Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem artık Türkiye’de satışa başladı. Dünyada şimdiden 25 milyon kadının saçlarında mucizeler yaratmış.

3-dakikada-mucize-krem-9486295.Jpeg

Saçlarınız kuru mu? Yıpranmış mı? Eskisi gibi parlak değil mi? Uçları çatallaşmış ve kırılmış mı? Saçlarınızı kırıklar yüzünden sürekli kestirmekten bıktınız mı? Ne yaparsanız yapın hacim veremiyor musunuz? İşte bu ürün tam size göre!

PANTENE PRO-V 3 DAKİKADA MUCİZE KREM

Pantene’in diğer saç bakım ürünlerine göre 3 kat daha fazla bakım bileşeni içeriyor. İçerdiği bakım bileşenleri sayesinde saçları anında onararak, pürüzsüz göstermeyi ve bakım yapmayı vaat ediyor. Saçlara parlaklık katmayı sağlıyor ve elektriklenmeyi önlüyor.

Normalde saç bakımı yapıldığında, saçlarımız ne kadar da ağırlaşıyor ve sönüyor değil mi? Bu seri, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Saç lifine nüfuz ediyor ve saçın içten dışa daha sağlıklı, bakımlı, ışıltılı görünmesini sağlıyor.Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Ne yaparsanız yapın, saçlarınıza istediğiniz şekli veremiyor musunuz? Saçlarınızı istediğiniz şekle sokmanızda size yardımcı olur. Zayıf saç tellerinin beslenerek doğal formuna ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem mis gibi kokuyor.

Saçlarınız boyalı mı? Boya saçlarınızı kuruttu ve yıpranmasına sebep mi oldu? Bu seri boyanın saçlara verdiği zararı en aza indirmeye amaçlıyor. Kolayca durulanıp, saçta kalıntı bırakmıyor.

pantene-3-dakikada-mucize-krem-global-odullerin-sahibi-1-size-3.jpg

Markanın ve serinin yüzü olan Selena GomezPantene 3 Dakikada Mucize Kreme bayılıyorum. Yıpranmış ve kurumuş saçlarıma çok iyi geliyor. Üstelik her gün kullanabileceğimi ve saçlarımı sadece 3 dakikada onarabileceğini bilmek çok güzel. Setten önce uyguluyorum. Üstelik kolayca durulandığı için saç uçlarımda kalıntı yapmıyor. Derinlemesine bakım yapması çok hoş. Muhteşem kokuyor. O benim yeni mucizem.” Dedi.

9679245344818.jpg

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem’in farklı saç tiplerine hitap eden 4 farklı çeşidi var: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık ve Nem Terapisi.

tjtj-500x400.jpg

PANTENE PRO-V 3 DAKİKADA MUCİZE KREM NEREDE SATILIYOR?

İnternet, kozmetik ve büyük marketler satışa sunulan Pantene 3 Dakikada Mucize Krem, yıpranmış, kurumuş ve çatallaşmış, eski formunu kaybetmiş saçlarınız için çok iyi gelecek. Özellikle de yaz aylarından çıktığımız için ve yeni bir mevsime geçtiğimiz için havuzun, klorun, güneşin ve denizin saçlarımızda yarattığı yıpranmayı gayet iyi bir şekilde tedavi edebilir. Mis gibi kokusuyla ve nemlendirme özelliği ile bir şans verebilirsiniz.

Pantene 3 Dakikada Etkili Mucizevi Krem Nasıl Kullanılır?

Ekstra kuru saçlar için mükemmel olan bu krem, her bir saç telini saf ipeğe dönüştürmeyi vaat ediyor. Haftada bir kez bakım yapmanız yeterlidir. Ama saçlarınızın bakım ihtiyacına göre, her gün kullanabilirsiniz. Avucunuza aldığınız bir miktar kremi iki elinizle sıvazlayıp, kökten uca doğru tüm saçınıza uygulayın. 3 dakika bekletin. Duralamanıza gerek yok.

pantene1-660x400.jpg

Pantene 3 dakikada mucize krem 200 ml fiyatı: 9.90 – 16.50 tl gibi bir rakamdan satılmaktadır.

Merhaba arkadaşlar kimyasal madde içeren ne olursa olsun her ürün benim için çöptür. Bence doğal ürünler tercihiniz olsun size tavsiyem evet fark görürsünüz kimyasal maddeli ürünlerde ama o anlıktır hiç bir şey onarmaz aksine daha çok zarar verir saçınıza bana göre 1 yıldır şampuan ve kremi aldığım ve rutin olarak kullandığım yeri tavsiye edebilirim. liquid keratin burayı inceleye bilirsiniz emin olun sizin market ürünlerinizden kat ve kat daha iyidir.

Sozon morkot oronlerinizon kot kot daha iyidor.:KK70:

Market ürünü kullanmıyoruz canım biz.:KK8:

Sozon morkot oronlerinizon kot kot daha iyidor.:KK70:

Market ürünü kullanmıyoruz canım biz.:KK8:
Evet sen kullanmıyor olabilirsin ama %90 kullanıyor işte ben o kesime hitap ediyorum canım benim bilgi paylaşmak güzeldir ben tecrübemi söylüyorum senin fikrin ayrıdır benim ayrı dimi :anne:

Evet sen kullanmıyor olabilirsin ama %90 kullanıyor işte ben o kesime hitap ediyorum canım benim bilgi paylaşmak güzeldir ben tecrübemi söylüyorum senin fikrin ayrıdır benim ayrı dimi :anne:

Tamam ayrı tabiki ama allah aşkına ayni gün üye olup bin tane konuya ürün övmek sence inandırıcı mi? Reklam yaptığınız cok belli. Ve siz bunu ilk kez de yapmiyorsunuz. Bu likit keratin demekki pek de ahım şahım bisey olsa bukadar reklam yapmazdiniz. Ha bir de zigavus.

Belki iyi ürünleriniz de olabilir bilmiyorum ama bu yanlış reklam politikaniz ve bizi saf yerine koymaniz ölsem de ürününüzü alıp denemememe neden oluyor. Geri dönüş olarak bunu bilin istedim bir tuketici gözüyle.

Bu ürünü bu kadar övmek sizleri saf yerine koymak değil kesinlikle denemeyenler için bir tavsiye sonuçta tavsiye ve tecrübe üzerine hepimiz ilerlemiyormuyuz değilmi ben gerekli yorumu mu kattım sizlere iyi günler dilerim Durubeyaz hanım tavsiyeleriniz içinde teşekkür ederim.

X