Palmiye yağı içeren Nutella, İtalya’da raflardan kaldırılıyor

Az önce Migros jet'e gittim ve hep nutellanın olduğu kısımda Torku vardı. Durumlar ciddi sanırım arkadaşlar, büyük oyunlar dönüyor.
(Marketin diğer kısmlarına bakmadım zira pijama, alınmamış kaş ve bıyık kombinasyonumu, iş çıkışı markete uğrayan yalnız,bekar ,yakışıklı beylerden saklamak için acele ile çıktım. =( )

nutelladaki tadıda digerlerinde alamıyorum yahu:KK45: yedigimiz neyin icinde kanserojen madde yok bir deyin soldugumuz hava bile kirli izmitte 28 sene yasadım soludugum havayla kanser olmadıysam dahada olmam:confused:

Az önce Migros jet'e gittim ve hep nutellanın olduğu kısımda Torku vardı. Durumlar ciddi sanırım arkadaşlar, büyük oyunlar dönüyor.
(Marketin diğer kısmlarına bakmadım zira pijama, alınmamış kaş ve bıyık kombinasyonumu, iş çıkışı markete uğrayan yalnız,bekar ,yakışıklı beylerden saklamak için acele ile çıktım. =( )

ben büyük resmi gördüm :KK57:

Bugün palmiye yağında risk var derler, yarın palmiye yağı faydalıymış derler :KK70:

Yumurta yiyin, yok yok yemeyin, yımırta yiyin, yok yok yemeyin aslında olayına dönüyor bunlar

Ben nutellaya devam :KK70:

Ayrıca sanmıyorum ki İtalyada raflardan insin, Ferrero İtalyanın en köklü markalarından

Ayrıca ciddi söylüyorum peripella da çok güzel.

Ben diğer sarelle, çokokrem, torku vs hiç beğenmem ama peripella enfes :KK45:

kadınların kakaolu fındık ezmesine aşık olması reklamcıların pompaladığı şeyler arkadaşlar, aslında sevmiyorsunuz :KK70:

Haftada 1 kavanoz gömüyorum ben bundan...vhalla umrumda değil palmiyesinden çamından .nutella candır

Bende koska tahin pekmez karışımını aliyorum tüpte çok güzel :)

Ben bi ara feci takmıştım koleksiyon falan yapıyordum hsjsjs. Şöyle:
Bvg6WL.jpg

Bu haber benim için resmen hayal kırıklığı sebebi:KK43: ben nutellacıyım ama artık yiyemem, vedalaştım kendisiyle:KK42:

Palm yağı sadece nutellada mı varmış? Banada da hurma yağı adı altında kullanılan yağ palm yağı değil miymiş?

Son 15 yılda 650.000 ton ithal ettiğimiz palm yağını nerelerde kullanılıyor acaba?

Ne yazık ki yediğimiz simit , poğaça ve açmada bile varken nutellanın hedef tahtasına oturttulması ilginç.

Sarelle candır can:sampiyon:

Nam nam nammm mutfakta 750 lik bir kavanoz duruyor muhtemelen atmam. Ama Torku hem koku hem kıvam hem tad olarak nutellayı çoktan sollamış. Bundan sonra tercihim torkudur. Bitteri bile var. Ay ağzım sulandı

X