ozzdennn'in başarı öyküsü

Sevgili meslektaşım merhaba a.s nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum..belki benim hikayemin sana faydası olur..ben de 12- 13 yaşımdan beri kiloluydum.. evlenirken 64 kiloydum,2 yıl sonra hamile kaldım ve 98 kilo ile doğum yaptım.oğlum 11 aylıktı ve ben 85 kilodaydım!biranlık kararla diyete başladım vee 3 ayda 20 kilo verdim..ikinci oğlumda yine aynı hikaye..ve yine diyet..şu anda 60 kiloyum..isteyince yapılamayacak hiçbirşey yok inan bana..sende başaracaksın..sakın vazgeçme...

Sevgili meslektaşım merhaba a.s nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum..belki benim hikayemin sana faydası olur..ben de 12- 13 yaşımdan beri kiloluydum.. evlenirken 64 kiloydum,2 yıl sonra hamile kaldım ve 98 kilo ile doğum yaptım.oğlum 11 aylıktı ve ben 85 kilodaydım!biranlık kararla diyete başladım vee 3 ayda 20 kilo verdim..ikinci oğlumda yine aynı hikaye..ve yine diyet..şu anda 60 kiloyum..isteyince yapılamayacak hiçbirşey yok inan bana..sende başaracaksın..sakın vazgeçme...

sevgili mavibenek,(sevgili güzin abla der gibi oldu galiba,neyse)öncelikle tebrik ederim,3 ayda 20 kg verme hikayeni anlatır mısın?

tebrik ediyorum.. darısı bana işallah.. bu sefer kararlı görüyorum kendimi.. en azından 1 hafta dayandım.. pinkperiye katılıyorum.. anlatsana hikayeni.. nasıl verdin 3 ayda? benim de hedefim o da... bu arada bugün tartıldım az önce 89,2 kilo geldim.. yani bu hafta 2,8 kg. vermişim.. işallah hep böyle devam eder..

sevgili mavibenek,(sevgili güzin abla der gibi oldu galiba,neyse)öncelikle tebrik ederim,3 ayda 20 kg verme hikayeni anlatır mısın?
pembeperim herşey beyinde bitiyo canım..ben hiçbir yardımcı kullanmadım,sadece diyetle ve haraketle verdim kilolarımı..tatlıyı,kızartmayı,hamurişini..ve bilimum kilo yapıcıları çıkardım hayatımdan..sebze,meyve ve protein ağırlıklı bi diyet uyguladım..hepsinden önemlisi kendime 'yediğimle değil yemediğimle mutlu olmayı'öğrettim...asla pes etmedim..inatla ve inançla devam ettim..
(bu arada şu anda diyet takviyesi olarak elma sirkeli ballı su içiyorum 10 gündür..ben faydasını gördüm,tasiye ederim)

merhaba arkadaşlar, ben kayışı kopardım hafta sonu ve buna bağlı olarak hafta içi... çok kızgınım kendime yaa... yedim ha bire.. allahtan kilo almamışım.. ama vermemişim de tabii.. yarın kilo bildiriminde çok utanacağım kendimden.. bugün geri başladım.. kendime güvenim sarsıldı.. 3 kilo ver, 1 hafta tatil yap.. oh ne güzel...

ben bir de kızımı 6 aylıkken sütten kestim güya diyet yapacağım diye, kızım şimdi 1 yaş 1 aylık, ben daha yeni başladım.. kızı sütten ettim boştan yere:KK43:

Aslında hem kızın hemde kendin için iyi bir karar olmamış çünkü emzirmek ciddi anlamda kalori yakıyor.Ama neyse olan olmuş hayırlısı.
Umarım diyetin başarılı olur.İstemek önemli.Bende doğum yapalı 1 yıl oldu.67 ile hamile kaldım ve 85 le doğuma gittim.Eve geldim 80 kg idim.Sonrasında emzirdikçe 72 ye düştüm.Ama o sıralar sütüm azalmıştı ve bende tekrardan yedim içtim süt olsun diye.Süt oldu olmasına ama bennde 79 oldum.
Ciddi anlamda diyete 2,5 ay önce karar verdim.Ve şu an 67 kiloyum.bu üsre zarfında 13 kg verdim.Aslında belli bir diyete bağlı kalmadım kes,nlikle çünkü o zmn sadık kalamayınca zaten diyetimi bozdum yiyim bari diyordum.
Ama artık kalor, hesabıyla yaşıyorum akşamda ya salata yada çorba ekmeksiz olarak y,yorum.Gün içinde kalorili bir şey varsa ondan tadımlık yiyorum.Bunun yanı sıra bol su tüket bence.Günde 3 lt su içiyorum ve gece yatmadan ve sabah aç karnına elma sirkesi.
Gündede 15 dk bile olsa yürüyorum.Hergün yürüyüş en gzl spor.
eminim başarıcaksın.a.s

merhaba arkadaşım bende sizin gibi yemek yemeyi çok seviyordum taki canıma tak edene kadar giydiyim olmuyo insanlar tuhaf bakıyo o zaman karar verdim 2 aydır diyet yapıyorum 10 kilo verdim umarım sende hızlı bir şekilde kilo verirsin
ben aktardan aldıgım çayla kilo verdim beşi bir arada diye bir karışım yağ yakıyor çok faydasını gördüm kesinlikle dene derim

sana iyi şanslar

Ablamın yorumu

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, ben kayışı kopardım hafta sonu ve buna bağlı olarak hafta içi... çok kızgınım kendime yaa... yedim ha bire.. allahtan kilo almamışım.. ama vermemişim de tabii.. yarın kilo bildiriminde çok utanacağım kendimden.. bugün geri başladım.. kendime güvenim sarsıldı.. 3 kilo ver, 1 hafta tatil yap.. oh ne güzel...

ya bende de öyle oluyor. Geçen hafta sonu iki akşam üst üste gezmeye gittik. Yediklerim, 3-4 mercimekli köfte, 6-7 sarma-1 çatal yaşpasta.

Ertesi akşam 10 -12 tane çiğköfte az salata. Tabii gündüzleri homili gırtlak yapmadım. Salata falan geçiştirdim. ve 1,5 kilo almışım. Sinir oldum ya. Ben o 1,5 kiloyu 1 haftada verinceye kadar canım çıkmıştı.

yarın tartı günü.. sanırım bu hafta ancak 1 kilo verebilmişimdir.. yarın sabah göreceğiz.. eski pantolonlarımı giyebilmek beni çok mutlu ediyor.. onlarla biraz motive oluyorum ama, yine de hızlandırmam lazım şu kilo işini acilen... dün günde yedim biraz bir şeyler.. sonra eve geldim, yedim yemeye şunu da yiyeyim, bunu da yiyeyim epey kaçırdım.. ama bugün iyiyim.. akşam yürüyüşümü yaparım.. sabah da kalkar yapaım.. son durumu heyecanla bekliyorum.. bir de bugün ölçülerimi almayı düşünüyorum değişikliği görebilmek için..

evet, dün itibariyle artık 5,8 kg yim.. toplamda başladığımdan beri 6,2 kg. vermişim demekki.. çok şükür yarabbim.. şimdi bile hala fazlayım ama, kendimi daha rahatlamış hissediyorum.. daha rahat yürüyorum sanki.. zayıflamak çok güzel...

canım benim inşallah vereceksin bu azimle ama kaçamak çok fazla yapmamaya çalş ve her zaman hareketli ol biz u kiloları uyuşukluğumuzdan alıyoruz genelde en azınfan ben öyle aladım.şimdi bende senin gibi vermeye çalışıyorum

X