Özgürlüğüme adımlar

Bu evlilikte mağdur olan Gelin mi? Damat mı? yoksa mahalle kuyumcusu mu?

• Ankete Katılan
    259
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benc3 dogru karar vermişsin hem deger vermemis hemde donek donek konuşmuş ins kurtulursun
benc3 dogru karar vermişsin hem deger vermemis hemde donek donek konuşmuş ins kurtulursun
arkadaslar beğenmedime bosuna tiklamayin vala konuuyu yeni ogrendm kizi hakli sandim bana kizmayin nolur şimdi eski konuyu ogrenince anladm

Ceyl_an Ceyl_an sonraki ders ne? Bir sonraki ilişkinde ne diyeceksin bu evlilikle ilgili? Hazır olmadığım halde benimle zorla beraber oldu ben de ertesi gün ayrıldım mı diyeceksin?

Yoksa çok basit mi düşünüyorum daha sağlam planların vardır belki.
Evlendik zaten altin takmaya bile tenezzül etmediler. Eve gittik, ben iliskiye girmeye cok korkuyordum ama o sarilmaya calisti, ben korktum odama kactim kapiya dayandi. Kapiyi kilitleyip geceyi oyle gecirdim. Butun gece icmis, sabah karsima cikti bana kufurler hakaretler etti evden kovdu.
Ertesi gun ozur diledi, ben de evliligimi kurtarmak istedim. Ama sonra yine duzelmedi, cok çektim ama boşanmaktan baska çarem kalmamisti :KK43:

Sanırım Ceylan’ın yatak fobisi var. Nitekim başka bir konu sahibesine verdiği tavsiye :KK17:
Aman çok konuştum neyse sanki boşuna kadına laf anlatıyoruz. Yine bildiğini yapacak. Sen barış eşinle 🙏🏻 Belki Naz yaparsan büyük bir peluş anaconda alır sana :KK53: tıssssss 🐍
BB4D5346-8BDA-4F64-8586-73D3395E74E5.jpeg

Site kurucusu olmasaydınız kesinlikle banlanırdınız.
Ve evet bende hiç yakıştıramadım kurduğunuz cümleleri size.

öncelikle özür diledim zaten(hemde 2 kez) ! 20 dakika kuralına uyup yazdıklarımı düzenlemiştim ! ve sanırım ilk sayfadan beri okumuyorsunuz bu konuda ceza yok dedim. Yani yazdıklarımı sizde yazsanız ceza yemiyecektiniz.

Özrümü diledim zaten bunu uzatmanız çok gereksiz olmuş. Çok çok çok fazla rahatsız iseniz özel mesajla beni utandırabilirsiniz, burada kapanmış bir mevzuyu yazıp beni utandırmaya çalışıp kınamanız inanın çok gereksiz olmuş.

benden alıntı yapıp cevap hakkı doğurmayın kendinize

Kurduğum cümleler sebebi ile kendimi gerçekten kınadım. Bir kadına böyle cümleler kurmamalıydım, gerçekten çok üzgünüm, belkide terasta oturuyorum sıcak bana iyi gelmedi.

gerçekten hepinizden özür dilerim....
Erkek çakalligiyla(erkeklerin espirilerinden bahsediyorum) kadin dedikodusu yapan tek erkeksin.Kral adamsin vallaha ozeniyom sana.Ban yeme korkusu da yok.Ohhhh hayat sana guzel.🤭😂😂

konu sahibinin cinsellik fobisi yok ki :KK70: bakire olmadığı için regl olduğu güne gerdek denk getirmeye çalışıp sonra boşanmayı amaçlıyodu bakire olmayışına kılıf uydurmak için . zengin adam arıyodu bi de tabi.Ama ava giderken avlandı :KK70:
oleymis bnde vajinismus sandimb bakire deilmis meger nebilm eski konuya ulasamamistim cunku ulen olee bi anlatti ki nebilm sasiridm

Evlendik zaten altin takmaya bile tenezzül etmediler. Eve gittik, ben iliskiye girmeye cok korkuyordum ama o sarilmaya calisti, ben korktum odama kactim kapiya dayandi. Kapiyi kilitleyip geceyi oyle gecirdim. Butun gece icmis, sabah karsima cikti bana kufurler hakaretler etti evden kovdu.
Ertesi gun ozur diledi, ben de evliligimi kurtarmak istedim. Ama sonra yine duzelmedi, cok çektim ama boşanmaktan baska çarem kalmamisti :KK43:

Ahahah tabii yaa, yazdıklarının alt metni bu zaten 😂

Eski konuları bir okusanız. Ağzınız açık kalır. Sırf daha önceden yaşadığı bir birlikteliğin vicdan azabini duymamak için bu adamla evleniyor. Kendisini sevmediğini bile bile, zengin olmasına da sevinerek evleniyor. Hatta bekaret konusundan çekindiği için de adet gününe denk getirmeye çalışıp adamı oyalayacaktı cinsellik olmasın diye. Bunları da planlamıştı. Sayfalarca yorum yazıldı evlenme diye. Adam aşırı cimri. Çok zenginim deyip 1+1 ev tutuyor , az eşya istiyor ve konu sahibine hiçbir şey almıyor. İnadına gitti evlendi ve sonuç bu::: linç yapmayın. İlk defa bu adama acıdım. Resmen kullanıldı. Konu sahibinin çıkarları için kullanıldı. @-nemesis- sormuşsunuz ne oldu diye.
Aa nasıl ya cinsellik fobisi yalan mı yani😄

Bişey söyliyim mi ben damadın yerinde olsam müge anlıya çıkar evlenme vaadiyle dolandırıldım derim. Aynı evde yaşama fobisi falan ikrar niteliğinde. Ben olayım bana bunu yapanı yedi düvele rezil ederim. :bicak:

Konu sahibi bi de hala işin gırgırında hepimizle kafa buluyor, Allah sizi ıslah etsin :KK43:
Bence de ya dalga geçiyor konu takibini bıraktım zaten . Nefret ediyorum böyle insanlardan çakallık peşinde . Ben olsam her türlü bilgisine ulaşır buradaki alaycı yazdıkları da dahil hepsini sunarim mahkemeye donuna kadar söker alırım tüm Türkiye'ye de rezil ederdim.

Nişandan ayrılsa bekaret konusunu ileride hayatına giren kişiye nasıl açıklayacaktı ki?
Bu yüzden düğünden hemen sonra boşanmak istediği çok açık. Evlendim boşandım demek için.
Yok yahu karşımdaki kişiyi bu konuda ZERRE düşündüğüm yok. O benim kendimle alakalı bişi. Bunu eski konumda da açıklamıştım. Ama maalesef hala evlenmek için , bekaretim için diye düşünülüyor. Benim sebeplerim zerre anlaşılmamış üzücü. Bana ne bakire bilmiş bilmemiş. Ben eşime de bakireyim diye o zamanlar cinsel ilişki istemediğimden söylemiştim. Yoksa ay benimle evlenir veya evlenmez diye demedimmki. Sonradan açıklayamazdım ama o riski alamazdım , o başka. Kadın cinayetleri duyuyoruz sürekli. Kandırdın beni dese napcaktım? Ölseydim ben eğer hayatı paylaşacağın insana ille de bunu söylemen gerekirdi sonradan da olsa diye düşünenler , pembe hayallerinde cennete mi sokacaktı beni? Erkeğe böyle bir şey denmez. Yani sonradan söylenmez. Baştan diyebilirdim tabi de sonradan ne yapacağını kestiremezsiniz. Bazı şeylerde akıl vermesi kolaydır ama iş başa gelince başınıza gelecek herşeyi göze almak zorundasınız.

öncelikle özür diledim zaten ! 20 dakika kuralına uyup yazdıklarımı düzenlemiştim ! ve sanırım ilk sayfadan beri okumuyorsunuz bu konuda ceza yok dedim. Yani yazdıklarımı sizde yazsanız ceza yemiyecektiniz.

Özürümü diledim zaten bunu uzatmanız çok gereksiz olmuş. Çok çok çok fazla rahatsız iseniz özel mesajla beni utandırabilirsiniz, burada kapanmış bir mevzuyu yazıp beni utandırmanız gereksiz olmuş.
Yazdıklarınızın elbette hepsini okumadım dolayısıyla kimseye ban olmadığını bilmiyorum. Ayrıca bu konunun özelliği nedir ki kimseye ban yok :işsiz:

Mevzuyu uzatmadım, sadece yazdıklarınız hoşuma gitmedi bunu belirttim. Evet belki özelden yazabilirdim ama oda benim aklıma gelmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X