Oyuncu Kediler ve Onlarla İlgili Herşey

Şekerler, kendi soruma ben cevap verim, bugün aktarlara baktım, kediotu adında bi ot var imiş, bir yerde buldum ama; uyutur dediler, çok emin olamadım...[/Q

iki çeşit kedi otu var biri kedi nanesi biri kedi çimi.biz kedi çiminin tohumunu alıp saksıya ekmiştik,benimkiler bayıldı hele ufaklığım deliriyor onu görünce :icecream: ama çim uyutmuyor hiçbir yan etkisi yok,görünümüde aynı normal çim. kedi nanesinin kurutulmusunu seviyolar,o biraz uyutuyor,hatta tabiri cayizse kafa yapıyor a.s ama spreyini aldık ondan nefret ediyolar,hiç sevmediler,diş macunu gibi kokuyodu zaten.o yüzden en güzelleri doğal,orjinal tarafından olanlarıyerimseniben

Canım, bizimki de çime bayılıyor ve aynı şekilde diğerinden nefret etti, üstelik epey de pahalı bişiydi:eek:klava:

bence internette olanlarından almayın,biraz yapaylık katılıyo gibime geldi bu tür spreylere.en güzeli çim a.s
bu arada anladığım kadarıyla kedinizi saklanma huyundan vazgeçirmek için deniyorsunuz bu otları ama bu şirin şeyler biraz menfaatçi ve dik kafalı.bizimkilerde,özellikle şirinim, kuytu yerlere girmeyi çok seviyor,kocaman cüssesine rağmen bazen öyle yerlere giriyor ki bulmakta baya zorlanıyorum! yemek yermiş gibi ağzımı şapırdatınca çıkıp kendi geliyor :) güveni sarsılmasın diye mamasını veriyorum biraz ama yeyip geri yapacağını yapıyor.yani ne yaparsak yapalım huylu huyundan vazgeçmiyor.özellikle dar yerlere girip yatmak zaten nerdeyse bütün kedilerin zaafı!

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım, sanırım derdimi anlamışsındır, bizimkiler bıkmadan Tedi umarım düzene girer! Geri vermek istemiyorum, umarım senin yaramazlar da düzene girer canıma.s.

Konu epey eski ama belki ihtiyacı olan bir arkadaşa deva olur...Benim kızımda geldiğinde biraz problem yaşadık tas yerine yatağa yapıyordu ama şöyle alıştırdım, kum tasına biraz çamaşır suyu damlattım ve her yemek yeyip su içtiğinde onu ısrarla tasına götürdüm ve patisi ile kazma hareketi yaptırdım...Şimdi şu var çamaşır suyu, kedilerin idrarına çok yakın bir kokudur ve bu yüzden kediler bu kokuyu ayırd edemeyip çiş kokusu sanırlar, bizde bu yanılgıdan yararlanıyoruz...Ama çamaşır suyu dökmek istemezseniz kediciğin tasına bir miktar sana ait idrarı bırakabilirsiniz, bu da aynı işe yarıyor...Kediciği tuvalete alıştırabilmek için benden size bir tüyo, bütün yeni kedi sahipleri yararlanabilir...

Son düzenleme:
X