Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testine bakar mısınız lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar üstteki ovulasyon testi alttaki gebelik siz gebelikte bisi görüyomsunuz ? Son günlerdir ovulasyon hep koyu cikiyo adete 6 gün gösteriyo normaö sartlarda 30 temmuzda kürtaj olmustum da eski düzenime göre 6 gün var ama yumurtlama günümü bilmiyorum

Eklentiler

• 7ECD9695-D347-4F78-BB72-5A627C828202.jpeg
    7ECD9695-D347-4F78-BB72-5A627C828202.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 35
Buda 10 dakika sonraki halleri testlerin ilk yolladigim ilk 2 dakikada falan cikti

Eklentiler

• 19F1A123-13C2-4B8A-8164-5659F835522E.jpeg
    19F1A123-13C2-4B8A-8164-5659F835522E.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 43
Canıııımmm. Üzülme. Hayırlısı ve saglıklısı ne zamansa o zaman olsun. Pes etme yeter ki 💚 ben de şu çakşır kökü suyunu çok duymaya başladım bu ara. Arastırdım baya aldım bu ay onu da içiyorum. Eşime de keçi boynuzu özü yediriyorum. Bir faydası olur mu bilemem ama göreceğiz bakalım. Sen de lütfen bırakma kendini. Bir çok kişi bu sekılde bosverip vazgectiğinde de odaklanmadıgı ıcın, direk hamile kalabiliyor. Her zaman umut vardır 🧡
Kullandiktan sonra sonucu yazar mısınız bende bu ay olmazsa gelcek ay için almak istiyorum 🙏🏻

Merhaba kızlar iyi geceler ne yaptınız nasılsınız inşşlh bazılarımızın hayatında güzel birşeyler olmuştur.
Merhaba canım ben Ekim ayında hamile kalmışım kurtajdan 2 ay sonra şuan 13 haftalık olduk iğne ve hap kullanıyorum çok şükür güzel oldu Rabbim isteyen bütün annelere nasip etsin bu güzel mutluluğu inşallah sen ne yaptın canım

Merhaba canım ben Ekim ayında hamile kalmışım kurtajdan 2 ay sonra şuan 13 haftalık olduk iğne ve hap kullanıyorum çok şükür güzel oldu Rabbim isteyen bütün annelere nasip etsin bu güzel mutluluğu inşallah sen ne yaptın canım
Maşşallah rabbim sağlıçakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Malesef ben ara verdim eşim gitti 6 ay yok şuan beklemedeyim artık gelince yeniden tüp bebek yolları na devam 🙂

A Aylinli J joynss
Ben histeroskopi oldumm
Ve polip görüldü rahimde 🥺
Hemde bi tane diye girmiştim 3 4 tane imiş😳

Sorunu bulmuş olabilir miyim seneler sonra 😥
Umarım bulmusumdur=)
Şu bikaç ay içinde bende artık bebikli bi test atarım şuraya🥰

A Aylinli J joynss
Ben histeroskopi oldumm
Ve polip görüldü rahimde 🥺
Hemde bi tane diye girmiştim 3 4 tane imiş😳

Sorunu bulmuş olabilir miyim seneler sonra 😥
Umarım bulmusumdur=)
Şu bikaç ay içinde bende artık bebikli bi test atarım şuraya🥰
Haberim var kuzus 🙈 seni stres etmek istememistim Cok cok gecmis olsun. Bana da sebep bulundu gibi geliyor. Insallah guzel sonucu vereceksin bize yakinda 🥰

Haberim var kuzus 🙈 seni stres etmek istememistim Cok cok gecmis olsun. Bana da sebep bulundu gibi geliyor. Insallah guzel sonucu vereceksin bize yakinda 🥰
😍😍 Banada öyle geliyo bulduk gibi🤭
Saol kuzucum😘
Şuraya kendi açtığım topiğe yazıcam hamileyim diye, o testi atıcam buraya inat ettim😁

A Aylinli J joynss M-Mavera2048 M-Mavera2048 Zeze1919 Zeze1919
Merhaba arkadaşlarım uzun bır aradan sonra nasılsınız? :)
Çoooook uzun zamandır, kıştan beri yine bir terfi sürecindeydim. sonrasında güzel bir tatil yaptım ve sahalara bomba gibi geri döndüm. :)
Geçtiğimiz yılbasından önce kadın dogum doktoruma genel kontrole gitmiştim. Çok enteresan seyler söyledi bana aylardır onun saskınlıgını da atamadım uzerimden, nasıl anlatılır onu da bılemıyorum ama. Biraz dertlesmeye ıhtıyacım var. Benı ancak siz ve tecrübeleriniz anlarsınız….
Sağlıksal bir sıkıntı degıl cok sukur ..
Sizler nasılsınız ? Bebişleriniz nasıl? Haliniz vaktiniz iyi mi?
Bu kadar süre sonra girer girmez siteye ilk size selam vereyim istedim. <3

X