Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakar mısınız? Adete yakın yumurtluyor olabilir miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şu an aynı şeyi yaşıyoruz,benim de adete iki gün var üç gündür c kadar koyu olmasa da ovulasyon koyu çıkıyor. Gebelik testim de negatif.
Acaba kist oluşmuş olabilir mi
Bilmiyorum ki canım sana ne desem. Çünkü benim de aynı durum. Hatta şu an Bi test daha yaptım ve t baya koyu c ye göre.. Benim iyice kafam karıştı.

Belkide koyulasiyodur gittikce sen yapmaya devam et benimde gün gectikce koyulasti en son bugun hcg 2000 de olunca artik c cizgisi yok yani t baya bi koyulasti oncekilerde evde olanlari her gun yaptim gittikce koyulasti hcg yukseldikce de t cizgisi ilk cikmaya basladi bu arada
Canım ben adet 5 gün kala yumurtlamıştım. Adet günüde olabilir, sonrasında da.
Yani pik görene kadar umut var
benimde bu sekillde su zamanlar ovulasyon cok ince cizgi cikarken koyu cikiyor. Acaba umutlanmali miyiz
Kızlar iki saat önceki lh testi de böyle çıktı. Aynı test ikisi de.. sadece birinde flaş açtım bu arada

Eklentiler

• IMG_20200331_155922.jpg
    IMG_20200331_155922.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20200331_155911.jpg
    IMG_20200331_155911.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar iki saat önceki lh testi de böyle çıktı. Aynı test ikisi de.. sadece birinde flaş açtım bu arada
Pik olmuş. Yumurtluyorsun. Böyle devam eder silikleşmezse gebelikte olabilir ama yumurtlama gibi geldi bana daha çok, gebelikte genelde adet gecikmesinden sonra koyulaşıyor. Yarın tekrar yap anlarız

Pik olmuş. Yumurtluyorsun. Böyle devam eder silikleşmezse gebelikte olabilir ama yumurtlama gibi geldi bana daha çok, gebelikte genelde adet gecikmesinden sonra koyulaşıyor. Yarın tekrar yap anlarız
Doğru diyor olabilirsin canım. Ben bu günleri de iyi değerlendirelim bari

Kızlar sabah hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı. Okuyanlara da fikir versin diye özellikle yazmak istedim. Sanırım adete yakın tesadüfen yumurtlamamı yakalamışim. En azından bu günleri değerlendiriyorum inşallah tutar ☺️

X