Ovülasyon testiii kızlarr bakarmısınızzz acil

Aleynaaan

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
105
10
26
Arkadaşlar merhaba adete 5 gün var bugün ovülasyon testi var elimde adetim geçerse eğer test alıcam ama bu testlerdede doğru olma ihtimalleride oluyor diye duydum dün de ovülasyon testi yaptım bugünde bugünki biraz daha soluk dünki koyuydu bi yorumlarnısınız birde adetime beş gün var yumurtalama tarihimde değil iki çizgi çıkıyor kafam karıştı resimdeki üstteki dün ki ovülasyon aşağıdaki bugünki ovülasyon

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 104
Hep koyu çıkması gerekiyor diye biliyorum yumurtlamanızın üstünden 14 gün geçtiyse bi gebelik testi yapın isterseniz

Hep koyu çıkması gerekiyor diye biliyorum yumurtlamanızın üstünden 14 gün geçtiyse bi gebelik testi yapın isterseniz
Merhaba kizlar. Bnde bir yildir deniyorum iki tarafta da hiçbir sorun yok butun detaylı testler yapildi yas 35. Rahim filmi de sorun yok. Ovulasyon ile takipteyim ama olmuyor. Yeterli koyulukta degil mi son testim kontrol edebilir misiniz? Bu arada 14-15-16-17-18. Günleri değerlendirdik.

Eklentiler

• IMG_20240421_202645.jpg
    IMG_20240421_202645.jpg
    140 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba kizlar. Bnde bir yildir deniyorum iki tarafta da hiçbir sorun yok butun detaylı testler yapildi yas 35. Rahim filmi de sorun yok. Ovulasyon ile takipteyim ama olmuyor. Yeterli koyulukta degil mi son testim kontrol edebilir misiniz? Bu arada 14-15-16-17-18. Günleri değerlendirdik.
16.gğn pozitife en yakın ama tam pozitif de görünmüyor hiçbiri 😩

Test yaptın mı canım

Dün normal kaset test yaptım sabah ilk idrarla negatifti..... bugün yapmadım... adet olmazsam yarın yapacağım yine..

siz yaptınız mı? ovulasyon sonrası kaçıncı gündesiniz?
Valla bende şimdi yaptım negatif …
Adet günüm yarın

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 54
X