Ovülasyon testi kafam karışık

Canım rahim filmiyle anlaşılıyor ama iyi bir doktorsa yukarda yazdığım gibi buradaki doktor normal dedi ben görüntüye bakınca bu t rahim dedim yani bilgim vardı sonra attığım doktorlarda t dedi yani buradakine güvensem yanmıştım histeroskopi ameliyatı zor deil anestezi ile yapılıyor kamerayla Rahime giriyorlar ve genişletme yapıyor t rahim dar rahim bir anlamda yani gebelik zor bu rahimle kalsanda düşük olur denilir ki benim öyleydi 20 25 dk sürdü benim o gün içinde taburcu oluyorsun çok az bir kanamam olmuştu okadar zor bir işlem deil işte iki ay gebelik yasak dedi sonra başlayın dedi doktor öyle histeroskopi illaha rahim problemi olana deil olmayana da yapılan bir işlem gebelik şansını artırıyor derler tıpkı rahim filmi gibi o da artırıyor tabi kişiden kişiye değişiyor tüp bebek doktorları genelde problem olmasa bile yapıyolar bebek daha iyi tutunsun diye benimki şekil bozukluğuydu gittiğim doktor da rahim Profesörü çok iyi bir doktor herşeyi yüzüne dan dan söylüyor
Ya aslında buradan şunu anlıyoruz iyi bir doktora denk gelmek ne kadar kıymetli bi şey

Merhaba, ovülasyon testim dün koyulaşmıştı, bugün pik noktada, ptesi gününü ve dünü değerlendirdim, bugün yumurtlama günümü ve yarını da peşpeşe değerlendirmeli miyim? 3 gün üst üste olmuş olcak, gün aşırı olsun diolar ama yumurtlama ve çatlamayı iki gün değerlendirmek doğru olmaz mı?

Merhaba, ovülasyon testim dün koyulaşmıştı, bugün pik noktada, ptesi gününü ve dünü değerlendirdim, bugün yumurtlama günümü ve yarını da peşpeşe değerlendirmeli miyim? 3 gün üst üste olmuş olcak, gün aşırı olsun diolar ama yumurtlama ve çatlamayı iki gün değerlendirmek doğru olmaz mı?
Değerlendir canım sıkıntınolöaz bugün yumurtlama günüm diyorsun bugünü ve cuma cumartesi değerlendir

X