Ovülasyon testi ile gebelik anlaşılır mı?

srrnztn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2023
88
5
Kızlar merhaba,
Adetime 1 gün kala ovülasyon testi yaptım bu sekilde koyu çıktı tekrar mı yumurtlama var acaba anlayamadım? Bu şekilde gebe olduğunu öğrenenler varmış başına gelen var mı acaba?

Eklentiler

• IMG_8785.jpeg
    IMG_8785.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar merhaba,
Adetime 1 gün kala ovülasyon testi yaptım bu sekilde koyu çıktı tekrar mı yumurtlama var acaba anlayamadım? Bu şekilde gebe olduğunu öğrenenler varmış başına gelen var mı acaba?
Tabi bu şekilde gebelik öğrenen var test yapmadan bilemezsiniz eğer negatif çıkarsa tekrar yumurtluyor olabilirsiniz ona göre de değerlendirirsiniz hayırlısı olsun hakkınızda

Tabi bu şekilde gebelik öğrenen var test yapmadan bilemezsiniz eğer negatif çıkarsa tekrar yumurtluyor olabilirsiniz ona göre de değerlendirirsiniz hayırlısı olsun hakkınızda
Adetim gecikirse gebelik testi yapacagım,hayal kırıklığına uğramak istemiyorum :KK43:

Kızlar merhaba,
Tekrar yumurtlama olabilir canım çünkü üstteki pik , gebelik testi varsa yarın sabah ilk idrarla yap :) hadi hayırlısı olsun bakalım inşAllah vardır

Adetim gecikirse gebelik testi yapacagım,hayal kırıklığına uğramak istemiyorum :KK43:
Yarın adet o
Tekrar yumurtlama olabilir canım çünkü üstteki pik , gebelik testi varsa yarın sabah ilk idrarla yap :) hadi hayırlısı olsun bakalım inşAllah vardır
18.gunde yumurtlama olmuştu sonra silik oldu catladı sanırım ama yine de bilmiyorum çünkü adetlerim düzensiz belki yeniden yumurtlama olmuştur

Eklentiler

• DF289054-7D88-43BB-83A2-3E8CEE3B860E.jpeg
    DF289054-7D88-43BB-83A2-3E8CEE3B860E.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba bende 15 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum. Evde ovülasyon testi vardı yaptım böyle çıktı. Pazar olduğu için yakındaki eczaneler kapalı gebelik testi alamadım sizce hamile olabilir miyim?
IMG_2840.jpeg

Merhaba ben bu ay iki defa yumurtlama yakaladım ve değerlerlendirdim şuan adetim 1 gün gecikti gebelik testi negatif çıktı ama son 3 gündür ovulasyon testi koyu çıkıyor gebelik olabilir mi bir kaç gün sonra tekrar yapmalımıyım gebelik testi

Eklentiler

• C819E36C-594C-4788-BFEE-633563187C2B.jpeg
    C819E36C-594C-4788-BFEE-633563187C2B.jpeg
    187,6 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba ben bu ay iki defa yumurtlama yakaladım ve değerlerlendirdim şuan adetim 1 gün gecikti gebelik testi negatif çıktı ama son 3 gündür ovulasyon testi koyu çıkıyor gebelik olabilir mi bir kaç gün sonra tekrar yapmalımıyım gebelik testi
Son durumun nedir canım

X