Ovitrelle 12.gün 😩 Yardııım

asliyann

Sıkılıyorum Sabri, bunalıyorum…
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
2.613
1.825
28
kızlar iyi aksamlaaar 🫣
bugğn iğnenin 12.günüydü. sabah ilk idrarla test yapamadım uykuluyken hep unutup idrarımı yapıyorum 😂
ikinci idrarla test yaptım çok çok dikkatli bakınca görülen çok ama çok silik bir çizgi vardı. fotografını cekip esime atmak istedim ama fotografta hiç belli olmuyordu. ben de belki de ben görmek istiyorum diye düsündüm. çünkü gercekten sadece görmek isteyenin görebileceği bir çizgiydi😂 o testin markası laboquickti.

aksam bir daha yapayım dedim. elimde bir gebenin günlüğü marka vardı. testi yaptım ama hiç ümidim yok. cünkü regl olacakmis gibi hissim var. ve hiçbir belirti yok 2 gündür. teste bakınca bir şey göremedim. arkasına flash tutunca cok net göründü 2.çizgi 😩😩 acaba var mıdır? yasayan var mı bunu? nolur yardım edin 😩

Sabah ilk idrarla tekrar test dene yine çizgi görürsen kan verirsin zaten gebelik varsa yarın bir tık daha belirginleşmiş olur çizgi

2 testin de fotoğrafını atsana bakalım canım
en son yaptığım bu diğerini çöpe attim zaten bir sey görünmüyordu. buna da arkasına flash tutunca çok net ve kalın bir çizgi görünüyor. böyle çekebildim ancak 😂

Eklentiler

• IMG_2018.jpeg
    IMG_2018.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 123

Eklentiler

• IMG_2015.jpeg
    IMG_2015.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 116
Kız flaşsız hali daha belli hadi inşallah 🙏 yarın ilk idrarla denemelisin inşallah koyulaşmış olur
gözle baktığımda flashlı çok belli ve kalın bir çizgi. diğer teste de flash tutmadan çöpe attim 😂 o yüzden belki testle ilgilidir diyorum. sabah ilk idrarda yapıcam yine. 2 gün önceye kadar bir çok belirtim vardı aslında ama birden kayboldu hepsi 😟 ilk ilaçla denemem çok ümitlenmek istemiyorum aslında ama ne biliyim 😩

gözle baktığımda flashlı çok belli ve kalın bir çizgi. diğer teste de flash tutmadan çöpe attim 😂 o yüzden belki testle ilgilidir diyorum. sabah ilk idrarda yapıcam yine. 2 gün önceye kadar bir çok belirtim vardı aslında ama birden kayboldu hepsi 😟 ilk ilaçla denemem çok ümitlenmek istemiyorum aslında ama ne biliyim 😩
Anlıyorum seni canım belirtilere kesinlikle takılma onlar bir gelir bir gider. Dediğim gibi ben flaşsız fotoda daha iyi gördüm. Yarın yapıcak mısın ilk idrarla

Peki tamamen silinmiş miydi iğne sonrası çizgi sonradan tekrarmi çıkmaya başladı ikinci çizgi canım bende bugün yaptım ovitrelle iğnemi nasıl bekliycsm bilmiyorum zaman geçmez artık 😃

Anlıyorum seni canım belirtilere kesinlikle takılma onlar bir gelir bir gider. Dediğim gibi ben flaşsız fotoda daha iyi gördüm. Yarın yapıcak mısın ilk idrarla
yapıcam kesin 😂 zaten doktorum 29unda regl olmazsam kan vermemi istemisti. o zamana kadar evde yapıcam mecbur 😂

Peki tamamen silinmiş miydi iğne sonrası çizgi sonradan tekrarmi çıkmaya başladı ikinci çizgi canım bende bugün yaptım ovitrelle iğnemi nasıl bekliycsm bilmiyorum zaman geçmez artık

Peki tamamen silinmiş miydi iğne sonrası çizgi sonradan tekrarmi çıkmaya başladı ikinci çizgi canım bende bugün yaptım ovitrelle iğnemi nasıl bekliycsm bilmiyorum zaman geçmez artık 😃
benim hiç tamamen silinmedi kuzum. o yüzden de kafam karışık 😂 ama doktorum 12 günden sonra iğnenin etkisi kalmaz diyor. en son dünki testimi atayım bak. ama onu iğnenin etkisi diye düsünüyorum. çünkü bugün görmekte zorlanıyorum anca flashla görebildim.

Eklentiler

• IMG_2006.jpeg
    IMG_2006.jpeg
    159 KB · Görüntüleme: 112
Bence hamile olabilirsin gecikme yaşarsan kan ver canım. Ben de bugün yaptım 12. Gün kurumadan önce silik gördüm gibi ama daha da bakma şansım olmadı. Dışardaydım. Eve gelince kuruduktan sonra görünce baktım silik vardı kuruma çizgisi diye düşündüm

Bence hamile olabilirsin gecikme yaşarsan kan ver canım. Ben de bugün yaptım 12. Gün kurumadan önce silik gördüm gibi ama daha da bakma şansım olmadı. Dışardaydım. Eve gelince kuruduktan sonra görünce baktım silik vardı kuruma çizgisi diye düşündüm
ay inşallah vardır ya 😩😩 ikimiz de inşallah güzel haberler alırız.
benim reglim takvime göre 3 mayıs ama doktor iğneyi 15inde vurmamı istedi. ve bana 14gğn sonra regl olmazsan kan testi ver dedi 😟 simdi ayın 3üne kadar beklemem gerekir mi acaba reglimi?

ay inşallah vardır ya 😩😩 ikimiz de inşallah güzel haberler alırız.
benim reglim takvime göre 3 mayıs ama doktor iğneyi 15inde vurmamı istedi. ve bana 14gğn sonra regl olmazsan kan testi ver dedi 😟 simdi ayın 3üne kadar beklemem gerekir mi acaba reglimi?
Olmadı yarın bir de erken gebelik yap bilemedim şimdi 🥹

X