otobüsle avrupa turu yapanlar

kahvekek

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
212
186
Merhaba, eşim otobüsle Avrupa turu oluyor ya 15 günlük 25 şehir vb ona gitmeyi çok istiyor zaten yaş sınırı var gittik gittik bana çok yorucu ve pahalı geldi gidenlerden deneyim isteyebilir miyim

yenGEnC yenGEnC sen çok gezentisin fikrin vardır eminim :)

Merhaba, biliyor musun tam adamına sordun:)
İlk yurtdışı seyahatime bu turlardan biri ile çıktım ismi EY ile başlayan ile 😅
Böyle gezileri demo olarak düşünün. Mesela pragda harika bir gün geçirdiniz, o şehrin enerjisini sevdiniz. Bir dahaki tatilde cekya'ya gelirsiniz. Ya da Viyana size o enerjiyi vermedi,iyi görmüş olduk der daha da merak etmazsiniz:) doya doya gezmelik olarak düşünmeyin, ama gelecek seyahatleriniz için de fikir olur diye dusunebilirsiniz.
Artıları da çok eksileri de çok.
tam olarak neleri merak ediyorsun? Yaz o konuda fikir belirteyim:)

Merhaba, biliyor musun tam adamına sordun:)
İlk yurtdışı seyahatime bu turlardan biri ile çıktım ismi EY ile başlayan ile 😅
Böyle gezileri demo olarak düşünün. Mesela pragda harika bir gün geçirdiniz, o şehrin enerjisini sevdiniz. Bir dahaki tatilde cekya'ya gelirsiniz. Ya da Viyana size o enerjiyi vermedi,iyi görmüş olduk der daha da merak etmazsiniz:) doya doya gezmelik olarak düşünmeyin, ama gelecek seyahatleriniz için de fikir olur diye dusunebilirsiniz.
Artıları da çok eksileri de çok.
tam olarak neleri merak ediyorsun? Yaz o konuda fikir belirteyim:)

Ahaha sizin gitmiş olacağınızı tahmin etmiştim :)

Ben yorulur muyum diye düşünüyorum bu birincisi çünkü kas romatizmam var

ikncisi beslenme olayı çok mu pahalıya patlat eşim zaten boğa burcu boğazına aşırı düşkün e bütçe de kısıtlı olacak ne önerirsiniz Bim tarzı marketler (Aldi, Ltdl varmış ama her yerde var mı bilmiyorum ) var mıdır

Sizin bir konuda hatırlıyorum Bim den konserve alıp Eyfel e karşı yedim tarzı bir cümleniz vardı :)

Merhaba, eşim otobüsle Avrupa turu oluyor ya 15 günlük 25 şehir vb ona gitmeyi çok istiyor zaten yaş sınırı var gittik gittik bana çok yorucu ve pahalı geldi gidenlerden deneyim isteyebilir miyim

yenGEnC yenGEnC sen çok gezentisin fikrin vardır eminim :)
Otobüste pertiniz çıkar :) güzel bir ekip ile gidilebilir yoksa artık büyük konuşmayım ama vursalar tura gitmem hele de otobüslü cıks 😅😅 ben kendim gider gezerim temiz temiz öyle daha rahat ediyorum ama tercih meselesi elbette

Ahaha sizin gitmiş olacağınızı tahmin etmiştim :)

Ben yorulur muyum diye düşünüyorum bu birincisi çünkü kas romatizmam var

ikncisi beslenme olayı çok mu pahalıya patlat eşim zaten boğa burcu boğazına aşırı düşkün e bütçe de kısıtlı olacak ne önerirsiniz Bim tarzı marketler (Aldi, Ltdl varmış ama her yerde var mı bilmiyorum ) var mıdır

Sizin bir konuda hatırlıyorum Bim den konserve alıp Eyfel e karşı yedim tarzı bir cümleniz vardı :)
Yani ben de marketten ekmek salam kaşar içecek alıp öğlen geçiştirdiğim oldu yurt dışında ne çok aç oluyorsun ne bir yerde otursan bitirirsin yemeği:) marketten al geç sevdiklerinden akşam da güzelce bir yemek mis gibi

Otobüste pertiniz çıkar :) güzel bir ekip ile gidilebilir yoksa artık büyük konuşmayım ama vursalar tura gitmem hele de otobüslü cıks 😅😅 ben kendim gider gezerim temiz temiz öyle daha rahat ediyorum ama tercih meselesi elbette

Ben ilk defa yurtdışına çıkacağım bir de vize almak böyle daha kolay

Ben ilk defa yurtdışına çıkacağım bir de vize almak böyle daha kolay
İlk için olabilir mantıklı ama ben yapamıyorum turla koştur koştur böyle detaylıca bakamıyorsun ve hep yol yol yol😁 bir deneyin turla keşfedin severseniz zaten bireysel gezersiniz

X