ÖRÜMCEK VE İP ASMA

merhaba ,

bir ust postta anlattıgım gibi detaylar....

evet cok memnunum...evet alta sarkmis yanaklarimi uste kaldırdı , zahmetliydi ama degdi....5.5 ay oldu memnunum sarkik yanaklarimi baska bir yontem kaldıramiyrodu ki endo yaptirmistim zaten .yuzde 80 -85 kaldirdi diyebilirim ki bence yeterli.

dr min adini yazdim gene yukaridaki postlarimda detay var..

umarim bilgilendirebildim...aaa bir de seren serengil de de yanaklarina dikkatli bakin aynisi var ,yakindan bakarsaniz anlasiliyor konusurken dikkat edin.

sevgiler hepinize.

Çok teşekkürler @airfrance %80-85 ciddi bir oran.Nezih Bey'e ulaşacağım.Sevgiler

Jelesec Jelesec iple yüz asmadan çok memnun kalmış arkadaş:21:Bugün bu konuya yoğunlaşıyorum.Yaptıran arkadaşın doktoruna e-mail gönderdim maliyet ve diğer hususlarla ilgili.Sen de yeni ameliyat oldun iletişim içindesin doktoruna bir sorar mısın bu işlemin ileride yapılacak açık yüz germe ameliyatına olumsuz bir etkisi olur mu?Ne bileyim ipler geçiyor asılıyor bir sorun teşkil etmesin ilerisi için.Hadi organize olalım bebeem:KK19::KK19: Dün anlattıklarına hala gülüyorum bu arada:KK71::KK71::KK70::KK70:

Jelesec Jelesec iple yüz asmadan çok memnun kalmış arkadaş:21:Bugün bu konuya yoğunlaşıyorum.Yaptıran arkadaşın doktoruna e-mail gönderdim maliyet ve diğer hususlarla ilgili.Sen de yeni ameliyat oldun iletişim içindesin doktoruna bir sorar mısın bu işlemin ileride yapılacak açık yüz germe ameliyatına olumsuz bir etkisi olur mu?Ne bileyim ipler geçiyor asılıyor bir sorun teşkil etmesin ilerisi için.Hadi organize olalım bebeem:KK19::KK19: Dün anlattıklarına hala gülüyorum bu arada:KK71::KK71::KK70::KK70:

ayyyyy süper bir haber bu iple askı dediğin ameliyatmı yoksa kolay bi işlem mi lo lokal mi detay ne para ne :)))) he iletişim halindeyiz sorma doktorum hergün arıyor mesaj çekiyor ayyy M misch :KK70:elit kişiliğimden nasıl ödün verdim bu narkoz ve zanaxslardan :KK59: tamam soracağım bebeğim seni sever aslında 10 görüşme sonrası samimi olmuşsunuzdur ama ben soram ok sıcak hastayım bende iş :cool::KK37:

ayyyyy süper bir haber bu iple askı dediğin ameliyatmı yoksa kolay bi işlem mi lo lokal mi detay ne para ne :)))) he iletişim halindeyiz sorma doktorum hergün arıyor mesaj çekiyor ayyy M misch :KK70:elit kişiliğimden nasıl ödün verdim bu narkoz ve zanaxslardan :KK59: tamam soracağım bebeğim seni sever aslında 10 görüşme sonrası samimi olmuşsunuzdur ama ben soram ok sıcak hastayım bende iş :cool::KK37:

hahahahahaha deli:rolleyes::rolleyes::rolleyes: bi daha anlat nolur bi daha.. sana içki yok artık zanax var:KK70::KK70::KK70:

hhahahha kız hoş geldin gerçi ben hep facede görüyom seni ama buraya gel yahu yerin çok belli kuzum :KK68:
epeydir gelmiyordum buraya, migrenim tuttu bir gireyim bakayim kk d amigren icin ne cozumler var diye bakayim dedim, sizi gordum:) burayi da sizleri de cok ozlemisim, face de konusmak ayri burada konusmak ayri, sevgililer gunun kutlu olsun fistik

epeydir gelmiyordum buraya, migrenim tuttu bir gireyim bakayim kk d amigren icin ne cozumler var diye bakayim dedim, sizi gordum:) burayi da sizleri de cok ozlemisim, face de konusmak ayri burada konusmak ayri, sevgililer gunun kutlu olsun fistik
geçmiş olsun can can migren berbat bişey bendede var bilirim :KK43:

he doğru k.k muhabbeti hep ayrıdır çok geyik yaptık ya muhabbet iyi idi :KK60:

seninde kutlu olsun güzel kızını seni kocaman öptüm :KK36:

merhaba
sizin yaptirdiginiz orumcek agi degil, iple asma mi? yani sadece 2-3 iple yukari cekip birakilandan degil mi?

nasil oldu etkisi, kotu birsey yasadiniz mi hic? paylasirsaniz cok sevinirim, bende dusunuyorum hafif yanaklar yukari kalksin istiyorumda ama cok kararsizim kotu birsey olursa diye
İlk hafta kedi gibi geziyorsunuz, sonra çok güzelleşiyor, 2 ay sonrada kendini salıyor. Deymez bence ne eziyetine, ne parasına :KK43:

Bırakın arkadaşlar bu iş çok yanlış. Hem kalıcı değil hem de yüzün bir tarafı diğerine eşit olmayabilir çok riskli
Sizlerin bahsettiği aşağıya doğru sarkan yanağın yukarı taşınması, bunun için orta yüz ameliyatı olmalısınız.seda sayan oldu mesela ben kadını genç hallerinden şuan daha çok beğeniyorum

Bırakın arkadaşlar bu iş çok yanlış. Hem kalıcı değil hem de yüzün bir tarafı diğerine eşit olmayabilir çok riskli
Sizlerin bahsettiği aşağıya doğru sarkan yanağın yukarı taşınması, bunun için orta yüz ameliyatı olmalısınız.seda sayan oldu mesela ben kadını genç hallerinden şuan daha çok beğeniyorum

Aaaa Seda Sayan orta yüz germe mi oldu? Kimyapmış acaba? Ben de şuan ki haliini çok beğeniyorum.

Aaaa Seda Sayan orta yüz germe mi oldu? Kimyapmış acaba? Ben de şuan ki haliini çok beğeniyorum.
Serdar Eren yaptı onun orta yüz ameliyatını.germe ameliyatı değil ama o farklı, Türkiyede yapabilen 3-4 cerrah var

Merhaba Demet25, Dr. Bülent Cihantimur a örümcek agi yaptirdigini yazmissin. Bende yakin zamanda yaptirmayi düsünüyorum. Memnun kaldinmi? Nekadar dayandi? Ve nekadar ödemistin? Eger cevap yazabilirsen cok memnun olurum. Cok tsk ederim

X