Ortodonti tedavisi olan var mı ?

Akzudag

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
2
0
35
Merhaba
Aslinda durum biraz karisik 2 senedir dislerimde tel var..dislerim hem yamuk hemde içe dogru kıvrılmıştı ve on dislerimin yanindaki dislerim sut disimden sonra bidaha hic cikmamisti..2 senenin sonunda duzeldi fakat ben ust dislerimde istedigim estetik goruntuyu implant ile yakalayamadigim icin ustleri zirkonyum yaptirmaya karar verdim :KK43:( bugun usteki tel cikartilip dislerimi kestirdim geçiçi bi maddeyle kesilen dislerin ustu kapatildi.. ben yer degistirmelerinden korkuyorum suanda. Kesen doktor yer degistirmicegi konusunda emin.. acaba kesilen dislerim yer degistirir mi? Degistirirse beni neler bekliyor gozume uyku girmiyorya :KK43:((

Buda takilmadan onceki hali

Eklentiler

• Screenshot_20200219-233845_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20200219-233845_WhatsApp.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 153
ben de ortodonti tedavisi olucaktım. bu yüzden bu tarz sorularda kafamı kurcalıyordu senin gibi bende bu sorularıma cevap arıyodum forum forum sonra internette bir siteye denk geldim diş platformu sanırım burada daha iyi cevap alırsın sorunla ilgili ortodonti kelimesine ekledim siteyi direk orda iletişime geçe tıkla ilgileniyorlar sorularınla ilgili

Son düzenleyen: Moderatör:
Çarpıklıktan sonra tel çıkınca pek bozulduğunu duymadım, ben farklı bi sebeple takmıştım çıkarınca bir miktar bozulma oldu ama tamamen Asliye de dönmedi tabi

X