organik diş macunu?

medikil peloid diş macunu sağlık bakanlığı onayı da var küçük çocuklarınız bile rahatlıkla kullanabilir içinde hiç bir kimyasal yok diş macununu yesen bile zararı yok o kadar doğal

arkadaşlar organik diş macunu öneriniz var mı?
Merhaba Ben Farmasi whitening eurofresh misvaklı kullanıyorum çok memnun kaldım. Diş teli kullanmama rağmen çok iyi temizliyor ve beyaz.
Dermokilin de diş macunu var onu da beğendim. Paraben vs bır sey yok ıcınde.

merhabalar,
marketten aldığım diş macunlarında sürekli aft sorunu yaşıyodum. araştırdığımda diş macunu vb kaynaklı olduğunu öğrendim. ben şunu kullanmaya başladım,

[URL unfurl=

fiyatı da markettekilere oranla uygun.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar,
marketten aldığım diş macunlarında sürekli aft sorunu yaşıyodum. araştırdığımda diş macunu vb kaynaklı olduğunu öğrendim. ben şunu kullanmaya başladım,

[URL unfurl=

fiyatı da markettekilere oranla uygun.

organicadent fiyatı ortalama 13-15tl arasında değişiyor
ayışığı organik 13,49
hepsi burada 13,78
n11 13,49
tavsiyem bu gibi ürünleri alırken asla tek bir yere bakarak almayın bir sürü alternatif site var ve sitelerde farklı fiyatlar.

aft sorunu yaşıyorsanız eğer sizin mentol, nane, nane yağı gibi etken maddelere alerjiniz olabilir.
LOGODENT Mentolsüz Biberiye Özlü Diş Macunu denemenizi tavsiye ederim. Nane tadı yoktur, nane aroması, nane yağı, mentol içermez. Biberiye içermektedir. Homeopatik tedavi görenler, ağız diş sağlığında nane ve türevlerini kullanamayanlar için özel bir diş macunudur. fiyatı ortalama 32-35tl arasında değişiyor. Natrue ve EcoControl Ekolojik Sertifikalıdır. Şu anda bunu kullanıyorum, tadı hafif tuzlu gibi ama normalde ben dişlerimi fırçaladığımda dilim yanaklarım yanar bunda ama o sorunu yaşamadım.

merhabalar, diş minesinde aşınma olduğu için normal diş macunu kullanmayı bıraktım. uzun zamandır organicadent markasının .... bu diş macununu kullanıyorum. gayet güzel temizliyor. tavsiye ederim sizlere de.

Evde kendimizin yapabildiği bir diş macunu markası vardı bu ecnebilerde. Adını unuttum ama iskandinav markasıydı. Kullanan var mıdır?

Organik olmasının nasıl bir faydası var, yabancıyım konuya biraz. :KK33: ama öğrenmek istiyorum.

🌸Ben birkaç yıl önce misvak kullanıyordum, gerçekten çok güzel temizliyordu. İnşallah yine başlayacağım kullanmaya.🌸
🌸Şu an ise evde kendi yaptığım diş macununu kullanıyorum. İş yerinde kullanmak için de güvendiğim bir türk markasının diş macununu kullanıyorum. Burda marka yazıldığı zaman sıkıntı olur mu bilemediğim için yazmadım.🌸
🌸Evde kullandığımın tarifi;
2 yemek kaşığı organik hindistan cevizi yağı
1 yemek kaşığı karbonat
15-20 damla organik yağ(nane, karanfil vs.)🌸

Organik olmayan ürünler vücudun kimyasını bozuyor hormonları bozuyor faydasından ziyade kronik hastalığı olanlar için kimyasal ürünler uygun değil organikten kasıt temiz içerikli doğal olması aslında
Çok teşekkürler

hiç kullanmadım ama Opalescence ve Organicadent ı duyuyorum arkadaşlarımdan. kızların bilgisine :KK59:

hindistan cevizi yağı, limon ve zerdeçal karıştırarak birkaç haftada bir kullanabilirsiniz bu da çok güzel beyazlatıp temizliyor ama zerdeçal fırçayı boyuyor ayrı fırça kullanabilirsiniz.

X