Önümüzdeki Haftalarda Görücüye Çıkacaklar

haklisin gülüm.. bide bana sor.. taa alamanyalardan gitcem :a015:[/QUOcanım halime şükredeyim en iyisi yerimseniben kısmetse ne zaman düğün

canim ailemi istemeye ikna ettim kaldiki dügün tarihine :roflol::roflol:

tabi bize kalsa seneye yazin ama evdeki hesap carsidakine uymadigi icin sanirim biraz daha beklerim :roflol:
(bakarsin annemi ikna ederim yaza beni verir)cokacimcoook

kaydirigubbakcemile3 Bende ki heyecan hiç gitmiyor ki canım. İnşallah elime yüzüme bulaştırmam o günü hihoyyyt
gülüm tanismaya geldiklerinde nasil heycanliydim bi allah bilir.. öyle böyle degil.. hayatimda hic böyle bir heycan yasamamistim abartisiz.. saat yaklastikca benim midem bulandi af edersiniz :roflol: olamaz dedim, beynim dönüyor, midem bulaniyor ama nasil :roflol: sonra bi geldiler heycan uctu gitti sırnaşık şey

asil ben kahve olayindan cok korkuyorum sakatligim üzerimde olursa yandim ben kafamçokkarıştı

öyle diyorsa yine iyi benim ki sipa diyor laelaelaelaelae tavuk gibi ne gülüyon der gece gece :roflol:

Birimize manyak kız, birimize sipa, zerray sen yazmamışsın ama olsun öyle olsak da biz kahveleri dökmeden herhangi bir sakarlık yapıp, milleti kendimize güldürmeden atlatacağız o günleri yani inşallah en azından ben öyle umuyorum ve öyle olmasını istiyorum olacak di mi kızlar :roflol::roflol:

Birimize manyak kız, birimize sipa, zerray sen yazmamışsın ama olsun öyle olsak da biz kahveleri dökmeden herhangi bir sakarlık yapıp, milleti kendimize güldürmeden atlatacağız o günleri yani inşallah en azından ben öyle umuyorum ve öyle olmasını istiyorum olacak di mi kızlar :roflol::roflol:
olacak gülüm olacak birbirimize pozitif enerji verelim.. kahve götürdügümde kesin siz aklima gelirsiniz :roflol: ama o zamanda kesin dökerim napacam ben ya:roflol: simdiden prova mi yapsam ne sırnaşık şey
var ya bi kac ay sonra bu yazdiklarim icin öyle utancam ki rezilsin dicem mutluluk recetem :roflol::roflol:

X