Onu gercekten sevdim mi yoksa sadece bir takinti mi?

Onu gercekten sevdim mi ve o beni sevdi mi yoksa sadece bir takinti mi yaptim?

• Seviyordun ve o da seni sevmişti.

• Hayır hiç sevmedin sadece bir takıntı.

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

falwlessone1

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
914
-9
Bana aynı şu şekil bir bakışı vardı iç cekerek🥺
O zamanlar 9.siniftaydik tahtaya beni çok sevdiğini yazdı.
Arkadaşı benimle imalı konuşuyordu.
Okulun son günü acilacakti ama ben arkadaşlarına ondan nefret ettiğimi söylediğim için acilamadi ama buna rağmen peşimden gelmişti.
Acilamayinca yıkıldı ve üzüldü.
Sonra ben instada fake hesap actim ve yazdım ona.Agresif davrandım baya o da reddetti.Ben de sorun değil ben zaten kafamda bitirmiştim dedim.Sonra en son ayrılırken madem reddedicektin niye bu kadar beklettin dedim o da bilmem sen zaten kafanda bitirmissin dedi.Ben kafamda bitirmeden nolucakti ki?? Ne demek istedi? VE BEN ONU GERCEKTEN SEVDIM MI O BENI SEVMIS MIYDI?

Evet 25 yaşına kadar ergenim.O beni gerçekten sevmiş miydi peki

Peki sence seviyor muydu gercekten?
Tahtaya adını yazdı diye ki?
Sevmek böyle bir şey değil, ergenken herkes herkesten hoşlanır, sonra adını bile hatırlamaz.
Bir süre sonra gerçek ilişkiler yaşayınca aslında bunun değil aşk 'sirin hikaye' bile olmadığını anlayacaksin

Sevmek böyle bir şey değil, ergenken herkes herkesten hoşlanır, sonra adını bile hatırlamaz.
Bir süre sonra gerçek ilişkiler yaşayınca aslında bunun değil aşk 'sirin hikaye' bile olmadığını anlayacaksin
25 yaşından sonra yani çünkü beynin mantık kısmı o zaman oturuyor.

Peki o bakışı neydi duygusal bir şekilde iç geçirmesi?Ya da benim hala onu dusunmem ne?

Sevmemiş. Ezigin tekiymis iyiki de sevmemiş . Duygularını bile açıklamaktan aciz. Salla gitsin. Sırf seninle konuşmak için bile niye benden nefret ediyorsun bakayım deyip muhabbet acabilirdi yapmamış.
Demek ki sana layık değil

İsin yok başka kimse yok ayrıca o yaşlarda reddedilince koyar üstüne aşık eder insanı. Başıma gelmişti 😂 ben de 9da reddedildim. Bosveeer dizi faian izle
Bir de her şey üst üste geldi ergenligimde biliyor musun?Bipolar teşhisi kondu 2 sene önce boktan bir doktor tarafından.Ki olmama ihtimalim de var.Okbn ve anksiyeten var dendi.Istanbulda bir profa gidicem net teşhis almak için

Bana aynı şu şekil bir bakışı vardı iç cekerek🥺
O zamanlar 9.siniftaydik tahtaya beni çok sevdiğini yazdı.
Arkadaşı benimle imalı konuşuyordu.
Okulun son günü acilacakti ama ben arkadaşlarına ondan nefret ettiğimi söylediğim için acilamadi ama buna rağmen peşimden gelmişti.
Acilamayinca yıkıldı ve üzüldü.
Sonra ben instada fake hesap actim ve yazdım ona.Agresif davrandım baya o da reddetti.Ben de sorun değil ben zaten kafamda bitirmiştim dedim.Sonra en son ayrılırken madem reddedicektin niye bu kadar beklettin dedim o da bilmem sen zaten kafanda bitirmissin dedi.Ben kafamda bitirmeden nolucakti ki?? Ne demek istedi? VE BEN ONU GERCEKTEN SEVDIM MI O BENI SEVMIS MIYDI?
Ergensiniz galiba takıntı yapmışsın bitmiş gitmiş uzatma

Ben bu ezik şeyin beni sevmemesini niye bu kadar dert ettim ki ya?
Ego yapmışsın peşinden koşmaya başlasa ilk bir ay hosuna gider ondan sonra da adamdan kurtulmaya calisirsin. Bu arada çocuk aşırı ezik biri. Üstelik kafası da çalışmıyor. Hiç umursama kanka gibi davran bak nasıl bozulacak. Asla sen yazma arama ararsa yazarsa tatlı neşeli ama kankanla konuşuyormuş gibi yap. Olduğu yerlerde takılma okulda o merak edip yakınlarına gelecek senden ses çıkmayınca o zaman da gülümseyerek selam ver sohbet açmaya çalışma eğlenmeye devam et ve asla kıskandırma. Bu ezik peşine düşecek o zaman

X