Online diyet uygulama için Diyetisyen 500 tl istedi

Haftalk ıstersem 200 tl diyor aslında haftalık mı secsem 100 tl fazla sadece. Bilmiyorum faydası olur mu değerlerim düzelir mi sizce haftalık mı secsem aylık mı
Haftalık seçerseniz aylık 100 değil 300tl fark ediyor yalnız.
Bana fiyatı uygun geldi içinize sinerse deneyin bence

3 aylık +1ay koruma programı toplam 2 bin TL verdim online takipliyim zaten il dışında diyetisyenim 🙂 normal fiyatı bence

Benim 1000 tl online. 10 günde 1 liste değiştiriyor her gün tartı fotosu ve yediklerni atıyorsun. Doğumdan sonra kendisi ile 11 kg verdim gecen yaz. Şimdi de gözüme batan 7 kg var onları veriyorum. 😂
Merhabalar ben de doğum sonrası içim diyetisyen arayışındayım bebeğim henüz 2 aylık emziryorum fakat diyetle süt azalır mı diye endişelerim var siz de durum nasıldı acaba kaç aylıktı bebeğiniz sütünüzü etkiledi mi diyet

Kızlar kilo almak istiyorum. Şekerim var ve diyetisyen arayısındayım onlıne takıp edılecek.Aylık 4 liste vericek 500 tl normal mi sizce. Önereceğiniz diyetisyen var mı
Neden diyetisyene veriyorsun? Spora yazil kilo alirsin istahin acilir istesende istemesende etleri gömüleceksin :)

Yüz yüze görüşmeden sonuç alınabiliyor mu gerçekten.Biz eşimle başladık diyetisyene.300 tl aylık.Her hafta liste yenileniyor,günlük yediklerimizin listesini atıyoruz.Ekstra sormak istediğimiz şeyler de olunca hemen dönüş alıyoruz.Bir ayda on kiloya yakın verdi eşim.Yüz yüze daha motive oluyor insan sanki

Online ve yüz yüze olarak 2 kez diyetisyen deneyimim oldu. Online assla önermiyorum. Seni çok iyi tanımadığı ve yüz yüze görmediği için birebir gorusmedeki gibi olmuyor sonuç. Online diyetisyene sürekli hastalıklarımı hatırlatmam gerekiyordu liste atarken. Fiyat normal

Ben almıştım hem kendim hem kızım için taa 3 sene önce kişi başı 250. İşin garibi hiç aç kalmadık yemekler de gayet yapılır şeylerdi ona ayrı bana ayrı. Ustune kızım altı ben sekiz kilo verdim bir ayda spor da yapmadık. Ama sürekli foto attık onu yedik bunu yedik diye. Arada kaçamak yapamadık foto olayı yüzünden günde 4 farklı öğün de yordu beni. Yani salatası bilmemesi hepsi farklı. Bir kere yapıp öğlen akşam yemek yok. Dört günlük menü bir günde. Yordu beni bıraktım dört ayda kilo almadık sonra geri aldık. Bence uygun yani

Kızlar kilo almak istiyorum. Şekerim var ve diyetisyen arayısındayım onlıne takıp edılecek.Aylık 4 liste vericek 500 tl normal mi sizce. Önereceğiniz diyetisyen var mı
Yüzyüze veya online görüşme yoksa sadece liste gönderecekse pahalı. Ama görüşme yapacaksanız uygun.

Bazı üniversite hastanelerinde obezite poliklinik mevcut. Sizin gibi kilo almak isteyen hastalara da bakıyorlar diyetisyen eşliğinde. Ücretsiz sıra da olmuyor randevusuz gidiliyor . Oraya gidebilirsiniz yakında varsa

Bazı üniversite hastanelerinde obezite poliklinik mevcut. Sizin gibi kilo almak isteyen hastalara da bakıyorlar diyetisyen eşliğinde. Ücretsiz sıra da olmuyor randevusuz gidiliyor . Oraya gidebilirsiniz yakında varsa
Hemen arastırıyorum çok teşekkür ederım

Ben almıştım hem kendim hem kızım için taa 3 sene önce kişi başı 250. İşin garibi hiç aç kalmadık yemekler de gayet yapılır şeylerdi ona ayrı bana ayrı. Ustune kızım altı ben sekiz kilo verdim bir ayda spor da yapmadık. Ama sürekli foto attık onu yedik bunu yedik diye. Arada kaçamak yapamadık foto olayı yüzünden günde 4 farklı öğün de yordu beni. Yani salatası bilmemesi hepsi farklı. Bir kere yapıp öğlen akşam yemek yok. Dört günlük menü bir günde. Yordu beni bıraktım dört ayda kilo almadık sonra geri aldık. Bence uygun yani
Evet ben de onu farkettım bır gun degıl ıstedıgım kıloya gelene kadar sanırım devam edıcem ıcesınd yuruyus de var bılmıyorum acaba gercekten faydası olur mu olmaz mı kılo almak vermekten cok daha zor cunku

3 aylık +1ay koruma programı toplam 2 bin TL verdim online takipliyim zaten il dışında diyetisyenim 🙂 normal fiyatı bence
Koruma paketı ne oluyor sızın dıyetısyen daha ıyıdır kesın ozaman ay daha once hiç denemedım suan nasıl olur faydası olur mu param çöp mu olur bılmıyorım

Koruma paketı ne oluyor sızın dıyetısyen daha ıyıdır kesın ozaman ay daha once hiç denemedım suan nasıl olur faydası olur mu param çöp mu olur bılmıyorım

3 ayda ideal kiloma ineceğimi söyledi diyetisyenim eğer ki listesine tam olarak uyarsam bir ayda o zamana kadar ne kadar kiloma verirsem onu korumak için koruma paketi hediye etti. Bir de kurumsal bir firma olduğu için içim rahat. Bundan yaklaşık 3 ay önce ınstagram'dan bir tane bulmuştum 300 tl'ye bir aylık yaptırmıştım param çöp oldu ama maalesef

X