Öneri film please . .

Orkide34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
1.968
1.442
Merhaba ,

ya kızlar ben bakış açımı değiştirecek , düşünmemi sağlayacak anlamlı filmler izlemek istiyorum. Neftlixten olur internetten olur fln . En son Aamir Khanın yerdeki yıldızlar filmini izledim çok begendim. Onun haricinde izledim filmler :

Çizgili pihamalı çocuk
amelia
birde bir babanın çocugu için mücadelesini anlatan bi filmdi adını hatırlamıyorum..

bunun gibi varsa belirtir misiniz? sokağa çıkma yasağında malum insan ne yapacagını şaşırıyor. .

Merhaba ,

ya kızlar ben bakış açımı değiştirecek , düşünmemi sağlayacak anlamlı filmler izlemek istiyorum. Neftlixten olur internetten olur fln . En son Aamir Khanın yerdeki yıldızlar filmini izledim çok begendim. Onun haricinde izledim filmler :

Çizgili pihamalı çocuk
amelia
birde bir babanın çocugu için mücadelesini anlatan bi filmdi adını hatırlamıyorum..

bunun gibi varsa belirtir misiniz? sokağa çıkma yasağında malum insan ne yapacagını şaşırıyor. .
Hachiko 😢

Değişime kapalı birisi olduğunuz için akışınız değişmez :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66:

schindler'in listesi

Merhaba ,

Çizgili pihamalı çocuk
amelia

Özgürlük yazarları çok güzel filmdi ona bakabilirsiniz

seven pounds
my sister's keeper

ikisini de 2şer kez izledim
dram seversen eğer, beğeneceğine eminim

netflixte yok

teşekkür ederim o tür filmleri sevmiyorum ama sanırım dracula olarakta devamı var siz sevdiyseniz kutsal damacanayı bunu da seversiniz tam sizlik. . bi bakın isterseniz. .
Şunlar da ilginizi çekebilir. Avatar, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Automata ve Ata Demirer’in bütün filmleri.

X