Ona bir şey hissetmem mantıklı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

janeeyre1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
171
199
Merhaba güzel kadınlar. Dışarıdan bir gözle, beni tanımadan değerlendirmenizi istiyorum. Bazen burada söylenenleri hayatıma uyguluyorum iyi geliyor. Öncelikle KPSS'ye hazırlanıyorum, bir hastalığım var tedavi sürecindeyim bir süredir evden tek çıkamıyorum.
Her neyse uzattım özür dilerim. Uzaktan eğitimden teknik destek sağlayan beyefendiye ilgi duyuyorum. Hoşlanıyorum, baya baya hayaller kuruyorum. Hiç yüz yüze gelmedik, flört de etmedik bu arada. Bence yakışıklı, sesi herkesçe çok hoş, birçok işle uğraşan zeki bir bey. 😍 Size sorum şu ben bu adamdan gerçekten hoşlanıyor muyum? Yani böyle bir şey mümkün mü ki? Mesajıma cevap verdiğinde çok mutlu oluyorum, cevap vermediğinde tüm gün moralim bozuk oluyor. Bir yandan saçma geliyor görmediğin etmediğin bir adam diyorum bir yandan da onunla ilgili hayaller kurmaktan kendimi alamıyorum.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 🌸

Merhaba güzel kadınlar. Dışarıdan bir gözle, beni tanımadan değerlendirmenizi istiyorum. Bazen burada söylenenleri hayatıma uyguluyorum iyi geliyor. Öncelikle KPSS'ye hazırlanıyorum, bir hastalığım var tedavi sürecindeyim bir süredir evden tek çıkamıyorum.
Her neyse uzattım özür dilerim. Uzaktan eğitimden teknik destek sağlayan beyefendiye ilgi duyuyorum. Hoşlanıyorum, baya baya hayaller kuruyorum. Hiç yüz yüze gelmedik, flört de etmedik bu arada. Bence yakışıklı, sesi herkesçe çok hoş, birçok işle uğraşan zeki bir bey. 😍 Size sorum şu ben bu adamdan gerçekten hoşlanıyor muyum? Yani böyle bir şey mümkün mü ki? Mesajıma cevap verdiğinde çok mutlu oluyorum, cevap vermediğinde tüm gün moralim bozuk oluyor. Bir yandan saçma geliyor görmediğin etmediğin bir adam diyorum bir yandan da onunla ilgili hayaller kurmaktan kendimi alamıyorum.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 🌸
Yazım seklinizden ne kadar naif ve kırılgan olduğunuz o kadar belli ki.
Bu hissetiginiz şey aşk değil ,sosyal çevreden uzaklaşıp içinize döndüğünüzde en ufak ilgi kırıntısı,samimi bir güzel söz kalbinizde çiçek açtırıyor.Bu durum kalbinizi kırar,önce kendinize odaklanın sosyallesin ,güzel etkinliklerde bulunun odaginizi değiştirirseniz,olaylara daha farkı bakarsınız.

E insan görmüyorsun ki başkasına meyledesin. Evden çıkmıyorsun, sosyal hayatın yok, iş hayatın yok, dersaneye gitmiyorsun...aşık olmak isteyen kalbin ne yapsın elbet birini bulacak. Bu adam olmasa belki sosyal medyadan birine hisler besleyecektin
Göremiyorum ki. Evden çıkamıyorum elimde değil, tedavi oldukça çıkacağım. Sosyal medya da kullanmıyorum. Dediğiniz gibi aşık olmayan isteyen kalbim.. Bir de acaba nasıl olsa aramızda bir şey olmayacak, buluşmak istemeyecek - istese de ben gidemeyeceğim - nasıl olsa deyip mi ona meyletti diyorum.

Destek harici arkadaşca mesajlaşıyor musunuz?
Hayır. Yani arkadaşça sorduklarıma cevap veriyor. Hatta arkadaşı şaşırmıştı bu duruma çünkü tersleyip kısa kesiyor, muhatap olmuyor kimseyle.

Mantıklı değil, erkek yokluğunda hiç görmediğin adamı bulmuşsun işte. Tedavin bitince ve sosyallestiginde daha mantıklı adaylar karşına çıkacaktır
Haklısınız. Bana da mantıklı gelmemişti ama benimki sadece erkek yokluğu değil maalesef. Umarım iyileşirim de bu durumdan kurtulurum. Böyle bakınca çok acınasıymış. :)

Bence boşluktan oluyor. İnşallah emeğinizin karşılığını alırsınız ileride sosyal bir çevreniz, maaşınız olunca aklınıza geleceğini sanmıyorum başka biriyle olursunuz.
Çok teşekkür ederim. Yorumunuz ne iyi geldi. 🌸 Aslına bakarsanız bu beyefendiyle başka yerde tanışmayı isterdim. Ama şu an hissettiklerim yanıltmaca mı onu anlamak istedim.

Yazım seklinizden ne kadar naif ve kırılgan olduğunuz o kadar belli ki.
Bu hissetiginiz şey aşk değil ,sosyal çevreden uzaklaşıp içinize döndüğünüzde en ufak ilgi kırıntısı,samimi bir güzel söz kalbinizde çiçek açtırıyor.Bu durum kalbinizi kırar,önce kendinize odaklanın sosyallesin ,güzel etkinliklerde bulunun odaginizi değiştirirseniz,olaylara daha farkı bakarsınız.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. 🌸Gerçekten kırılganım bu aralar. İlgi kırıntısı bile yok, kendime evde bir dünya kurmuşum onun içinde yaşama belirtisi göstermeye çalışıyorum. Kalbim kırılıyor gerçekten, bir mesajıma cevap vermediğinde en sevilmez insan hissediyorum kendimi. İyileşince umarım dediklerinizi yapacağım. 😊

Olmaz söylemem. Bir hoca var kadınlar kulübünde seni anlatıyor dersiniz, direkt sistemden atılırım. Beyefendi çok seviyor, onu bunu atmayı. :)
Hiçbiriyle alakam kalmadı ama çoğunun muhabbetini arkadaşlardan vs duymuşumdur ben CBAdan almıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X