Ölümüne Geyik Topiği :-))

tüh yaa çaktırmadan alıcaktım ordan bi tabak
bende muhabbet 10numara ama çay yoksa giderim :KK56:
enem enem dur gitme,kelebek29...alo....bi çay koyuveğ ordan gari,tavşan kanı olsun,burcum,şu kurtlu kuru pastadan seçme getir bi kaç tane....çabuk ama.

Floce hayırlı uğurlu olsun topikin :KK71: :KK71: inşallah nice vatan evladı yetişir bu topikteee

Bu arada ben bugün ilk defa işyerindende KK ya girebildiğimi farkettim..Yanlız kendimi suç işliyomuş gibi hissediyommm nedenkinee ??

erenn, çık bakem sıradan....öne gel bakem.gönüllü geyik misin sen de

flocke hmmm şey ilk gün işten izin alınmaz ama bana izin verirmisin:26:
kayınvalidem bende az daha yanına gitmezsem bu beni istemiyo diye düşünmeye başlıcak o bi evine gitsin söz kapatıcam arayı..:KK51: bu arada yokken çok ilerlemeyin oku oku bitmiyo sonra:KK66:

Floce hayırlı uğurlu olsun topikin :KK71: :KK71: inşallah nice vatan evladı yetişir bu topikteee

Bu arada ben bugün ilk defa işyerindende KK ya girebildiğimi farkettim..Yanlız kendimi suç işliyomuş gibi hissediyommm nedenkinee ??
burcum, bu senin uzmanlık alanına giriyo.sen bunu ilk yaptığında neler hissettin?

enem enem dur gitme,kelebek29...alo....bi çay koyuveğ ordan gari,tavşan kanı olsun,burcum,şu kurtlu kuru pastadan seçme getir bi kaç tane....çabuk ama.

:KK1::KK1: pintisiniizz kurtlu kurupasta dağıtıyonuz şiddetle kınıyorum aay şimdi yedim 2tane sufle ayıptır sölemesi :KK1::KK1:
üzerine kurtlu kurupasta iyi giderdi halbukisi çayda açık olsun please
aay ne çok şey istiyorum ya çok yüzsüz gördüm kendimi :KK37:

flocke hmmm şey ilk gün işten izin alınmaz ama bana izin verirmisin:26:
kayınvalidem bende az daha yanına gitmezsem bu beni istemiyo diye düşünmeye başlıcak o bi evine gitsin söz kapatıcam arayı..:KK51: bu arada yokken çok ilerlemeyin oku oku bitmiyo sonra:KK66:
ii hade, kırmızı kuvvetler evi basınca bişey diyemem...sonna görüşürüz.

X