Ölümüne Geyik Topiği :-))

😂😂😂😂
Aynen kış candır baldır canım kış karakış ❤️

Kızım denizden mikrop kapmış. Ama alerji başlı başına zor. Hayatı zindan ediyor öldürmüyor süründürüyor resmen. Basit gibi görünsede bana göre en zor hastalık çeken bilir
Gecmis olsun şifa dilerim.

Hahaa o hayran kitlesinin gözümü kaldı yağmur yağdı 😂

Ben çadırdan çıkamadın uzaktan izledim zaten
Yok valla benim gözüm kalmadi :)
Nazardan ve her kötülükten korusun güzel Allahimiz seni ve sevdiklerini. 🤲🏻

Bende şimdi ütü yapacam 😂😂 bu havada 😂
Kaliteli zaman üretmek oyun üretmek herkesin gönlünü hoş etmek of oda zor. Ben okey yada kutu oyunlarını dayıyorum.
Hmm bak durumuma yazacaktım ama buraya sana da yazmak lazim:
Bu sıcakta ütü yapan güzide emekçi kadınlarımız altın madalyalar kupalar hak ediyor tebrik ediyoruz 👏🏻 💐 ❤️ 🏆🥇🎊

Bende şimdi ütü yapacam 😂😂 bu havada 😂
Kaliteli zaman üretmek oyun üretmek herkesin gönlünü hoş etmek of oda zor. Ben okey yada kutu oyunlarını dayıyorum.
Kutu oyunlari da güzel evet ya, alacam bi tane.
Okeye bayılırım zati.

Ayy senin dogumuna bi şey kalmamış, Allah sağlıkla hayırla doğum yapmak nasib etsin ❤️

Okey oynayarak kızıma hem sayıları hem ritmik saymayı öğrettim. Bir gün arkadaşı geldi döktüm okey taşlarını öğrettim oyunu oynattım. Sonra tabi eve gidince çocuk annesine anlatıyor ve bir daha bana göndermediler 😂😂😂

Okey oynayarak kızıma hem sayıları hem ritmik saymayı öğrettim. Bir gün arkadaşı geldi döktüm okey taşlarını öğrettim oyunu oynattım. Sonra tabi eve gidince çocuk annesine anlatıyor ve bir daha bana göndermediler 😂😂😂
Boşver, kalan sağlar bizimdir 🙂

X