Ölüdenizde ekonomik bir tatil önerisi

gezgoryasa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
2
0
27
Selam arkadaşlar ölüdeniz bölgesinde ekonomik bir tatil yapmak istiyorum yani açıkçası 5 yıldız otel mantığını sevmiyorum fotoğraf makinamı alıp istediğim gibi dolaşacağım otele bağlı kalmayacağım bir tatil istiyorum. Yamaç paraşütü de yapacam yani tüm parayı otele bayılmak yerine pansiyon gibi bir tatil düşünüyorum öneriniz varmı acaba? olarak bir şey düşünüyorum yani içinde birkaç etkinlik ve konaklama olsun yeme içme çok fazla önemli değil şu pakette güzelmiş fiyatıda uygun 699 tl ye geliyor böyle bildiğiniz paket tatiller varsa konuya yazarsanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
paylaştığınız tatile iki kişilik rezervasyon yaptırdık, bize çok yardımcı oldular rezervasyonumuz mayıs ayında ve sorduğumuz tüm soruları yanıtladılar. otel üç yıldızlı ama zaten sadece akşam uyumak için gideceğiz sadece aktivitelerden dolayı otelde fazla süre geçirmek mümkün olmayacak gibi gözüküyor. otelde vakit geçirmek isterseniz havuz falan mevcut ama spa, spor salonu vs yok tabiki. bize makul geldi fiyat geldikten sonra deneyimlerimizi paylaşırım.

paylaştığınız tatile iki kişilik rezervasyon yaptırdık, bize çok yardımcı oldular rezervasyonumuz mayıs ayında ve sorduğumuz tüm soruları yanıtladılar. otel üç yıldızlı ama zaten sadece akşam uyumak için gideceğiz sadece aktivitelerden dolayı otelde fazla süre geçirmek mümkün olmayacak gibi gözüküyor. otelde vakit geçirmek isterseniz havuz falan mevcut ama spa, spor salonu vs yok tabiki. bize makul geldi fiyat geldikten sonra deneyimlerimizi paylaşırım.

bizde rezervasyon yaptırdık mayıs ayında bizimkide :) tarihler aynı ise tanışalım beraber katılırız etkinliklere. bizde çift olarak geleceğiz. tercih ettiğimiz paket şu :lülülü:oldu çünkü yamaç paraşütünüde yapmak istedik. orada görüşmek üzere ozaman :KK25: ben esra bu arada :)

Merhabalar,
Uzun zamandır ölüdenizde tatil yapmak istiyordum ancak ne vakit bulabiliyordum ne de uygun bir tatil paketi bulabiliyordum. Ancak biraz daha araştırdıktan sonra buradaki önerilerinizi gördüm. Önerdiğiniz siteyi ( :işsiz: )biraz araştırdıktan sonra relax tatil paketine rezervasyon yaptırmaya karar verdim. Paket içerisinde tekne turlari, jeep safari ve tüple dalış gibi aktiviteler mevcut. Tatilden sonra sizlere düşüncelerimi aktaracağım :super:

X