Oğlumun doğum günü için bu elbise olurmu?

serenaysero

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
758
594
27
IMG_20220909_131814.jpg
oglumun doğum günü için anne babalarimizla birlikte yemeğe gidicez bu elbise sizce uygun olurmu?
Boy 1.55 kilo 46
Saçım sarı

Bu yaz sıcağında daha kısa kollu bir şey giysenize :) kıyafet de biraz fazla seksi. Ama kıyafetin boyu ne. Belki de giyen manken 175, siz 155 olduğunuz için sizde o kadar iddialı durmaz. Santim olarak olcunce nerenize geliyor elbise? Hemen hemen resimdeki gibiyse ortama olmaz ama tam dizustuyse neden olmasin

Birkaç eleştirim olacak: Bu yaz sıcağı için bunaltır. Neden karı koca siyahlara bürünüyorsunuz doğumgünü yemeğinde? Rengarenk olun demiyorum ama siyah dışında bir tek renk vs seçebilirsiniz. Bu elbiseyle ailelerle doğumgünü yemeğine gitmek yerine bir akşam eşinizle/arkadaşlarınızla restoran yemeğine ya da eğlenceye çıkabilirsiniz. Gereksiz bir iddia var anne babayla doğumgünü için.

Bu cocuk dogumgunu icin fazla ciddi ve seksi olur. Bununl klube gidebilirsiniz ama ailelerle birlikte cocugunuzun dogumgununu kutlamaya olmaz bence. Ustelik neden siyah giyiyorsunuz kari koca? Yas tutar gibi :olamaz:
Siyah renk yakışıyor , böyle çiçekli böcekli şeyleri sevmiyorum, benim boyum kısa esiminki uzun olduğundan hep böyle yanında çocuk gibi duruyorum o yüzden ağır birşey giymek istedim

Bu yaz sıcağında daha kısa kollu bir şey giysenize :) kıyafet de biraz fazla seksi. Ama kıyafetin boyu ne. Belki de giyen manken 175, siz 155 olduğunuz için sizde o kadar iddialı durmaz. Santim olarak olcunce nerenize geliyor elbise? Hemen hemen resimdeki gibiyse ortama olmaz ama tam dizustuyse neden olmasin
Ankara akşamları çok soğuk malesef , esiyor,bndede kansızlık var kollarım çok üşüyor diz kapagimin üstüne geliyor elbise, bu arada teşekkürler yorumunuz için

Birkaç eleştirim olacak: Bu yaz sıcağı için bunaltır. Neden karı koca siyahlara bürünüyorsunuz doğumgünü yemeğinde? Rengarenk olun demiyorum ama siyah dışında bir tek renk vs seçebilirsiniz. Bu elbiseyle ailelerle doğumgünü yemeğine gitmek yerine bir akşam eşinizle/arkadaşlarınızla restoran yemeğine ya da eğlenceye çıkabilirsiniz. Gereksiz bir iddia var anne babayla doğumgünü için.
Ankara akşamları çok soğuk birde doğum günü Eylül'ün 29 unda hava dahada soguyo, ve bnde kansizlik var kollarım çok üşüyor
Minyon olduğum için diğer renklerde eşimin yanında kardeşi gibi duruyorum biraz ağır dursun diye siyah rengini seçtim ve sarı saçlı renkli gözlü olduğum için siyah giyince daha iyi oluyo

X