Oda kokusu tavsiye

Dido

Karadenizzz sevdalisi...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
602
821
Kızlar böyle soft temizlik hissi veren Bir koku önerin ya. Eve girince içim açılsın istiyorum. Ama kalıcı da olmalı😂

Kızlar böyle soft temizlik hissi veren Bir koku önerin ya. Eve girince içim açılsın istiyorum. Ama kalıcı da olmalı😂
Ben Air wick çubuklu olanların pembesinden almıştım. Hani içinde şeffaf toplar olan. Salona girince mis gibi kokusunu alıyorum. 😁

Ç
Ben Air wick çubuklu olanların pembesinden almıştım. Hani içinde şeffaf toplar olan. Salona girince mis gibi kokusunu alıyorum. 😁
Valla mı cubuklular kokmuyor diyolardı o zaman ona bi bakayım ben 😆

Ç

Valla mı cubuklular kokmuyor diyolardı o zaman ona bi bakayım ben 😆
Arkadaşın söylediği kokudan bende almıştım. evimde çok az kokuyordu😁 salonun büyüklüğüyle alakası vardır belki. Ben dekoratif kokulu sabunlar koyuyorum. Dolap içi banyo salon için her yerde kullanılabiliyor.

Arkadaşın söylediği kokudan bende almıştım. evimde çok az kokuyordu😁 salonun büyüklüğüyle alakası vardır belki. Ben dekoratif kokulu sabunlar koyuyorum. Dolap içi banyo salon için her yerde kullanılabiliyor.
Sabunda mantıklı evet bende deneyeyim
Ama benim salonum 30 m2 falan ama alıyorum yani kokuyu 😂😂

Sabunda mantıklı evet bende deneyeyim
Ama benim salonum 30 m2 falan ama alıyorum yani kokuyu 😂😂
Bilmiyorum ki cubukları ters çevirdiğim halde iyi sonuç alamadım ben. Benim burnum koku almıyo mu diyeceğim ama eşimde diyordu niye kokmuyor bu diye 🤣 sabunlardan sonuç aldım ama. Hele dolap içi şahane kokuyor.

Bilmiyorum ki cubukları ters çevirdiğim halde iyi sonuç alamadım ben. Benim burnum koku almıyo mu diyeceğim ama eşimde diyordu niye kokmuyor bu diye 🤣 sabunlardan sonuç aldım ama. Hele dolap içi şahane kokuyor.
Var mı belli markası olan. Bende çok seviyorum dolapların içinin mis gibi kokmasını 😃 Hatta wc de kolezet kokusu oldu mu o bile hoşuma gidiyor 😂😂 Temizlik hissi veriyor

Kızlar demin bir taktik öğrendim tiksinmeyin sakın günlük pedler var ya onları kesip ortadan üstüne yumusatıcı yada parfüm sıkıp dolap içlerine yapıştırıyolarmış 😄😄

Var mı belli markası olan. Bende çok seviyorum dolapların içinin mis gibi kokmasını 😃 Hatta wc de kolezet kokusu oldu mu o bile hoşuma gidiyor 😂😂 Temizlik hissi veriyor
Sabun organiklik açısından daha makul geldi bana. Bende seviyorum güzel kokuları. Trendyoldan aldım. Sabuncu mehmetefendi oğlu sayfası. Kalp şeklindeler sabunları. Reklama giriyor mu ki ya yazdım ama inş bam yemem 🙄

Ben bimin çubuklu kokularından almıştım markasını hatırlamıyorum ama aşırı kokusu fazlaydı oda oda gezdiriyordum her yer koksun diye 😂

Sabun organiklik açısından daha makul geldi bana. Bende seviyorum güzel kokuları. Trendyoldan aldım. Sabuncu mehmetefendi oğlu sayfası. Kalp şeklindeler sabunları. Reklama giriyor mu ki ya yazdım ama inş bam yemem 🙄
Ben şimdi baktım da herkes cok begenmiş kokusunu. Küçük keselere koyup da konulabilir baza altlarına dolaplara mantıklı💗

Bende aynı yerden sipariş verdim. 4 lü rengarenk kalpli olanlardan. Hatta indirime girmiş yorumlarını da görünce 3 paket sipariş ettim.

Bende aynı yerden sipariş verdim. 4 lü rengarenk kalpli olanlardan. Hatta indirime girmiş yorumlarını da görünce 3 paket sipariş ettim.
Diğer sabunlardan da alınca bi tane kalpli sabun hediye koyuyolar 😁

Ersağ Oda Spreyi kullanıyorum ben gayet memnunum tavsiye ederim. Ferah bir kokusu var.

Airwick ' in karışık armut tatlısı , turta , vanilya olanına bayılıyorum . Yumuşak koku değil pek ama turta , tarçın kokusunu çok sevdiğimden bana harika geliyor .

X