Obezite cerrahisi

gulumg_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2007
3
2
merhaba ben 1 temmuz da tüp mide ameliyatı oldum.117,5 kg ile ameliyata girdim.
şuan 94 kg oldum.senelerdir denemediğim yol kalmamıştı.ve 20 senedir ilk defa bu kiloyu gördüm.
Ayrıca suan sgk karşılıyor.lütfen araştırın.obezlik artık kader değil.sorusu olan olursa seve seve yardımcı olurum.

ben düşünmüyorum ama merak ettim nerede oldun teyzem için araştırma yapıyorum bu aralar

şuan 94 kg oldum.senelerdir denemediğim yol kalmamıştı.ve 20 senedir ilk defa bu kiloyu gördüm.
Ayrıca suan sgk karşılıyor.lütfen araştırın.obezlik artık kader değil.sorusu olan olursa seve seve yardımcı olurum.

SSK karşılıyor demişsiniz; ne kadarını karşılıyor ve ameliyatınızı nerde ve kime oldunuz ?? Ben şuan hamileyim ve kilolu hamile kaldığım için üstüne çok fazla olmasa da yinede aldım ve artık kökten bir çözüm istiyorum...

SSK karşılıyor demişsiniz; ne kadarını karşılıyor ve ameliyatınızı nerde ve kime oldunuz ?? Ben şuan hamileyim ve kilolu hamile kaldığım için üstüne çok fazla olmasa da yinede aldım ve artık kökten bir çözüm istiyorum...

Ben bu yöntemleri hic onaylamiyorum 4.5 ay önce 160 kg.dum 27kg zayiftkadm simdi 133kg yemeyince oluyor belki uzun sürcek böyle ameliyjta göre ama 1yilda böyle giderse bende 60kg vercem galiba tv .de neler görüyoruz mutlu olan cok az düsünmeyin bence yillarca bende diyetle veremem olmaz diye yapmadm aldmda aldim ama bu ise baslarken ayda 1kg versem yilda 12 eder diye basladi simdi basardikca dahada azimleniyorum topic sahibi neden bidaha yazmamis merakta ettm ins.iyi gidiyordur

Ben bu yöntemleri hic onaylamiyorum 4.5 ay önce 160 kg.dum 27kg zayiftkadm simdi 133kg yemeyince oluyor belki uzun sürcek böyle ameliyjta göre ama 1yilda böyle giderse bende 60kg vercem galiba tv .de neler görüyoruz mutlu olan cok az düsünmeyin bence yillarca bende diyetle veremem olmaz diye yapmadm aldmda aldim ama bu ise baslarken ayda 1kg versem yilda 12 eder diye basladi simdi basardikca dahada azimleniyorum topic sahibi neden bidaha yazmamis merakta ettm ins.iyi gidiyordur

Ben rejim yapmaktan hem bıktım hemde artık rejim yapmak istemiyorum ondan bu yolu düşünmeye başladım... Çok yakın bir arkadaşım bu ameliyatı oldu ve şuan çok iyi durumda ve sanırım 50 kilo filan verdi. Ameliyatı yapan doktor da çok önemli diye düşünüyorum sonuçta heryerde herkese yaptirilabilecek bir uygulama değil bu

Ben rejim yapmaktan hem bıktım hemde artık rejim yapmak istemiyorum ondan bu yolu düşünmeye başladım... Çok yakın bir arkadaşım bu ameliyatı oldu ve şuan çok iyi durumda ve sanırım 50 kilo filan verdi. Ameliyatı yapan doktor da çok önemli diye düşünüyorum sonuçta heryerde herkese yaptirilabilecek bir uygulama değil bu

Tabiki senin kararın canım Allah yardımcın ve yolun acik olsun

Ben de bu ameliyatı oldum. Vücut kitle indeksi 35 ya da 40'un üzerinde olanlara tavsiye ederim.

(birleşik yazıp girebilirsiniz) Sorunuz olursa seve seve yanıtlarım. Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu ameliyatı oldum. Vücut kitle indeksi 35 ya da 40'un üzerinde olanlara tavsiye ederim.

(birleşik yazıp girebilirsiniz) Sorunuz olursa seve seve yanıtlarım. Sevgiler.
Merhaba...
Kitle endeksim 34 ama bende senelerdir şişmanım şuan ki kilom 100 hic bu kiloyu görmemiştim ama çocuk istiyoruz olmuyor ve doktor zayiflayacaksin diyor. Sadete gelirsem sorum su olacaktı ameliyatı nerde oldunuz? Kac günde ayaklandiniz?
Birde marmara araştırma hastanesi pendikte bölüm var ama bi türlü randevu alamıyorum üstüne birde bilgide alamıyorum hastaneyi aradim kadin alo der demez aktarmaya atti beni bekle bekle kimse yok... cevaplarsan sevinirim.

tüp mide ameliyatı çok k0rkutuyordu beni

Ben oldum çok memnunum 2ay da 30 kilo verdim

Eklentiler

• b278b1eb-6d56-4a8e-b16e-99caf79f9861.jpg
    b278b1eb-6d56-4a8e-b16e-99caf79f9861.jpg
    665,6 KB · Görüntüleme: 382
Ben gastrik bypass ameliyatı oldum 13.08.2015 te ameliyatımı oktay banlı yaptı çokta memnunum mükemmel bir hoca herkesede tavsiye ederim.doktorunuz çok önemli o yüzden iyi araştırın. Kilolarım yüzünden dışarı çıkmazken hatta aynalara bakmazken şuan 36-38 beden giyiyorum ve inanılmaz mutluyum.

İnsan resmen yaşadığını anlıyor nefes almanın değerini anliyor.istanbuldan fikret beyi bulun derim o sizi Dr ada yönlendirecek fiyat konusundada baya yardımcı olacaktır.guvenilir bir adres diyebilirim.ben inanılmaz memnun kaldım..

İstanbul'dan fikret beye ulaşın kesinlikle ben çok memnun kaldım.hem ücret konusunda hem insanı çok yardımları oldu.burdanda teşekkür ederim..

Ameliyat olacağım die bende çok korkardım.istanbuldan tesadüfen fikret beyle tanıştım.cok yardımcı oluyor.hem hesaplı oldu hemde mutlu ayrıldım çok yogunlar tek sorun bu ama verebileceğim tek adres..

X