Trend Çanta Modelleri O Bag ile içinizdeki tasarımcıyı açığa çıkarın !

Omuz Çantası Modelleri, Abiye Çanta Modelleri, Clutch Portföy, El Çantası Modelleri
Merhaba,
Biz sadece son katılım tarihini veriyoruz sistem zart diye açıklıyor. Çekilişi rastgele yapıyor. Kazananlara mesaj gidiyor mu ? açıkçası bilmiyorum.

Kazananlara ben sadece sonrasında mesaj atıyorum adres bilgilerini istemek için.
Kazananlar belli oldu diye mesaj geldi,birde sizin mesajınız geldi ayrıca.
Size bilgilerimi gönderdim.
Teşekkürler.

Ay ben kazanmisim,şoktayım,katılırken hamileydim oğlumun şansına demiştim,oğlumu sağlıkla kucağıma aldım,şimdi bir geldim ki kazanmışım. Çok sevindim gerçekten ,teşekkürler
hayirli olsun Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin :)) gule gule kullanin hediyenizi tebrikler :)

Ay ben kazanmisim,şoktayım,katılırken hamileydim oğlumun şansına demiştim,oğlumu sağlıkla kucağıma aldım,şimdi bir geldim ki kazanmışım. Çok sevindim gerçekten ,teşekkürler
Hayırlı olsun canım:KK200:
Bebeğinde hayırlı olsun.:KK200:Sağlıkla büyüsün inşaallah.:nazar:Şansıyla gelmiş:nazar:

Çanta hastası biri olarak çekilişi kaçırmışım üzgünüm inşallah birdahaki sefere bu arada çok şık duruyorlar.

Her zaman ki gibi kazanan gene ben değilim :işsiz:

Oyy maşallah ne güzel.
Kendime çıkmış gibi sevindim şu yorumu okuyunca, güzel günlerde kullan inşallah.:KK36:

Tebrik ederim güzel günlerde kullanın
K Kazen başka yarışmaları merakla bekliyoruz inşallah şans bizlere de bir gün güler :)

Arkadaşlar hediyelerinizi alınca resim paylaşın lütfen , merak ederiz :)

X